כאשר אתם רוכשים רכב חדש כמו למשל קיה, או אפילו משומש, תמיד מומלץ יהיה לפנות אל מוסך מורשה קיה. מוסך מורשה יודע בדיוק כיצד לטפל ברכב, מהן הבעיות הנפוצות, ואם עולה הצורך להחליף חלק, אתם תקבלו את אותו החלק מהיבואן, כך גם ניתן לשמור על הרכב טוב יותר, יש על מי לסמוך.

מהו מוסך מורשה?

כמעט בכל עיר תוכלו למצוא מוסך מורשה קיה לכל הדגמים, גם אלה שיצאו בשנת 2021. מומלץ להגיע אל מוסך גדול ומרווח, מוסך משפחתי, עם וותק וניסיון רב שנים, מדובר על לא פחות משישים שנה! הפועל משנת 1960 כאשר משרד התחבורה העניק לו את התואר מוסך מורשה, ועניין זה חשוב ביותר.

כמו כן, מוסך מורשה קיה גם חבר באיגוד המוסכים ויש לו את הרשות לייבא מגוון דגמים של רכבי קיה.

יתרונות מוסך מורשה קיה

בראש ובראשונה עובדים בו אנשים מקצועיים, המכירים את כלל דגמי הקיה ואת הבעיות המאפיינות אותם. המצב איננו כך במוסכים שאינם מורשים.

בעת שתגיעו למקום תזכו לקבל טיפול מקצועי, שאיננו קיים במוסכים שאינם מורשים. בנוסף עובדי המקום יציעו לכם יחס אישי, אדיב ונדיב, כמו כן קיים שירות לרכב חלופי על מנת שתוכלו להמשיך לנהוג או עד שהרכב שלכם יתוקן. שירות חשוב נוסף אותו מציע המוסך, הוא העברת טסט, משמע זהו מבחן רישוי שעורכים כל שנה.

מהם הפתרונות אותם יציעו לכם?

מוסך מורשה קיה יציע לכם שלל פתרונות, כגון: מחסן חלפים, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, מכונאות כללית, צבע ופחחות, במוסך יש גם אביזרים ומערכות מולטימדיה, ולבסוף הוא גם יציע לכם אבחון של הבעיה, לאחריו צוות העובדים ידע גם מה טעון תיקון, וכמובן טיפול כללי.

 

ראו גם: מימון לרכב חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *