מפיץ ריח לרכב

מפיץ ריח לרכב

עבור אנשים רבים, הרכב הוא כמו בית שני, או לפחות המשרד הנייד, שבו מבלים את רוב שעות העבודה. עבור אנשים אחרים, הרכב הוא המקום שבו בני המשפחה מצטופפים יחד בנסיעות ארוכות, בדרך לחוגים, או לבית הספר. כך או כך – הרכב הוא מקום שמבלים בו לא מעט ולכן לעיתים קרובות צריך גם לרענן את החלל הפונקציונלי הזה, עם מפיץ ריח לרכב, שנותן תחושת רעננות וניקיון קבוע.

סוגים של מפיץ ריח לרכב

הסוג הנפוץ והמוכר ביותר של מפיץ ריח לרכב הוא העץ, הישן והטוב – קרטון חתוך בצורת עץ, ספוג בריחות עזים, אותו תולים על המראה, לצורך פיזור הריח העז בחלל המכונית.

כיום ניתן למצוא גם בקבוקוני ריח לתלייה על המראה, או מיכל עם כדורי ג'ל ריחניים ועוד.

אבל כל אלה פועלים לזמן קצר יחסית, מצריכים החלפה לעיתים קרובות ולא פעם קורה, שהריח הוא חזק מדי, אינטנסיבי מדי, או פשוט לא ממש נעים.

מפיץ ריח לרכב – מהדור החדש

מפיצי ריח אוטומטיים כמו באתר https://miyo-scent.com נעשו נפוצים ומוכרים מאוד – בבתי עסק, בשירותים ציבוריים ובבתים, אבל מפיץ ריח אוטומטי לרכב הוא מוצר קצת פחות מוכר.

זהו מפיץ ריח המגיע במיכל מעוצב בסגנון אלגנטי ויוקרתי, ארגונומי, מותאם ספציפית להנחה נוחה בתוך הרכב.

המיכל מתחבר עם כבל USB לצורך טעינה חשמלית והוא מפזר את הריח הנעים (לבחירתכם מתוך עשרות סוגים שונים של ניחוחות נפלאים) רק כשאתם נמצאים בתוך הרכב.

לסיכום, קיימים סוגים שונים של מפיצי ריח לרכב, אבל אם אתם מחפשים מוצר חדשני ומתקדם, אמין ואיכותי, עם ריח משגע, עם עיצוב אלגנטי ויוקרתי, מוצר איכות שעובד בשבילכם בהתאמה מושלמת – צרו איתנו קשר, או הזמינו מפיץ ריח אוטומטי לרכב – דרך האתר!