מגרש פירוק רכבים – איך זה עובד?

מוכרים את הרכב שלכם לפירוק? מחפשים מגרש פירוק רכבים? רוצים לדעת איך זה עובד? אתם במקום הנכון. בשורות הבאות תמצאו את כל מה שאתם רוצים לדעת על מגרש פירוק רכבים וכמובן איך זה עובד.

כל מגרש פירוק רכבים יקבל את הרכב שלכם בכל מצב שהוא. מכיוון שמטרת הרכישה היא פירוק הרכב, כמעט ואין תנאים לרכישת רכב. גם אם הרכב שלכם עבר תאונת טוטאל לוס ואין כבר איך לתקן את הרכב, או שהרכב שלכם עמד כמה שנים טובות מושבת ואפילו אם מדובר ברכב עתיק, בדרך כלל, בכל מגרש פירוק רכבים, תקבלו את השווי של חלקי החילוף הקיימים ברכב שלכם.

ישנם מצבים שונים בהם הדבר היחיד שיש לכם לעשות עם הרכב שלכם הוא לפנות איתו למגרש פירוק רכבים ולנסות למצות את המקסימום משווי הרכב.

 

רכבים לפירוק

כאשר מדובר ברכב ישן – רכב בן 20 ויותר, כנראה שאם תנסו למכור אותו, לא תצליחו למצוא קונה וגם אם כן, העלויות וכאבי הראש סביב מכירת הרכב, לא ישתלם לכם. כמו כן, רכב אחרי תאונה שבכדי להניע אותו ולהצליח להשתמש איתו באופן תקין תצטרכו להשקיע בו הון, כדאי לכם למכור אותו למגרש פירוק רכבים. בנוסף, רכבים מושבתים שרישיונם אינו מתחדש בגלל תקלות שונות, כדאי לכם למכור אותו לפירוק ולקבל עליו את המקסימום.

אז איך זה עובד? בדרך כלל מוכר הרכב הוא חברת הביטוח של הרכב או כאשר בעל הרכב החליט כי הגיע זמנו ובמקום להשאיר אותו בחניה הם מעדיפים למכור אותו.

מגרש פירוק רכבים מפרק את הרכב כולו ומוציא את החלקים התקינים. עבור החלקים שעוד ניתן לעשות עימם משהו, תקבלו תשלום הוגן.

 

צרו איתנו קשר עוד היום – DBC קונה רכבים לפירוק.