מצברים במבצע – האם זה מסוכן לקנות מצברים במבצע

מצבר תקין הוא הכרחי לפעילות הרכב שלכם, בין אם מדובר במכונית פרטית, מסחרית או רכב שירות. מצבר שאינו עובד מוציא את הרכב מכלל שימוש ודורש טיפול מיידי במוסך או במקום החנייה שלו. בימינו ניתן להזמין שליח עד הבית, שיחליף את המצבר במהירות וביעילות ויחסוך זמן המתנה ארוך במוסך. לפני כן צריך לוודא שהבעיה היא אכן במצבר ולא בחלק אחר של הרכב. תחזוקה שוטפת של מצבר כוללת בדיקות תקופתיות של מצב המצבר ואפשרות לקורוזיה או לכלוך על הקטבים והחיבורים. כמו כן כדאי לבצע בדיקה של גובה המים, כאשר טיפול לקוי יגרום נזקים למצבר ויקצר את חייו.

 

איך להתייחס למצברים במבצע

המילה "מבצע" נשמעת טוב ומושכת לקוחות, אבל אתם צריכים לבחור את המצבר שמתאים לכם וקודם כל להכיר את הנתונים הטכניים ורמת הזרם הנדרש ע"י המנוע. מצבר של 60 אמפר לא יתאים לרכב אשר דורש 80 אמפר, וגם לא ההפך. הכרת הנתונים הטכניים הכרחית לפני הבחירה. במקרים רבים תיתקלו במודעות שמכריזות על "מצברים במבצע". כדאי מאוד להיזהר מרכישה מיידית של מצברים כאלה, ובדיקה ראשונית תברר האם מדובר ביצרן מוכר כמו ורטה, בוש, שנפ, AGM  או סטארטאפ. אם היצרן מוכר ואמין – אין –יבה להיבהל מהמילה "מבצע" וכדאי לשקול את רכישת המצבר הנ"ל.

 

ממי כדאי לרכוש את המצבר

עדיף כמובן לרכוש מצבר של חברה מוכרת, והספק צריך להיות אמין ומקצועי. לכן מומלץ לברר לכמה זמן הוא מספק אחריות על כל מצבר, מאחר שאחריות ארוכה מגדילה את רמת האמינות. כמו כן כדאי לבדוק מהי רמת השירות ותנאי התשלום ולקבל המלצות מחברים ומכרים.

 

לחצו כאן לשירות של מצבר עד הבית.