ציפוי חלונות

עלות השחרת חלונות לרכב – איך נדע אם המחיר שווה?

כשאנחנו מבצעים השחרת חלונות לרכב שלנו אנחנו זוכים בלא מעט יתרונות המשפרים באופן אוטומטי את חווית הנסיעה שלנו. אם הטמפרטורה ברכב מקשה עלינו, אם קרני השמש כבר בלתי נסבלות, אם מציקים לנו המבטים בפקק או ברמזור… כנראה שנהיה מוכנים לשלם על שינוי מציאות שכזה. כמו כן, להשחרת חלונות יש יותר משיטה אחת ולכן גם המחירים יהיו שונים, כך שיש בידכם בחירה. בואו נבין קצת יותר על השיטות השונות, מה הן מקנות לנו וכן גם כמה הן עולות.

השחרת חלונות בשיטת הציפוי


אחת השיטות הפופולריות ביותר היום בתחום השחרת חלונות לרכבים. מדובר בשימוש במדבקות ציפוי איכותיות. חשוב מאוד לוודא עם בעל המקצוע שהמדבקות אכן איכותיות ונושאות איתן את תו התקן הישראלי כך שבוודאות יהיו מאושרות על ידי משרד התחבורה. זהו הליך מהיר ולא קשה במיוחד (כמובן שלבעל מקצוע מנוסה. אל תנסו בעצמכם) ולכן גם המחיר יהיה סול יחסית לשיטות האחרות. 

השחרה באמצעות ציפוי יקנה לכם כמה יתרונות:

  • סינון קרני השמש
  • שמירה על הריפודים ברכב 
  • חסכון בהוצאות שנתיות על דלק
  • חלונות כהים באיכות טובה לכמה שנים

  • בנוסף עלות השחרת חלונות בעזרת ציפוי תהיה זולה משמעותית משאר השיטות:
    מחיר הכהית החלונות לרכב באמצעות ציפוי ינוע בין 100-150 ₪ לחלון.

השחרת חלונות בלייזר


זוהי גם ללא ספק שיטה מאוד מומלצת ואיכותית, כשהכית החלונות מתבצעת באמצעות לייזר. כך הצבע הכהה הוא חלק בלתי נפרד מהחלון ולכן נשאר להרבה יותר זמן. שיטה זו נחשבת לאיכותית ומסובכת יותר, כמו כן היא תספק לכם את אותם היתרונות כשסינון הקרינה יהיה איכותי ומגן יותר. 

מחיר השחרת חלונות באמצעות לייזר יהיה כמובן יקר יותר וינוע בין 550-750 ₪ לחלון.

אולי יעניין אותך גם מסכים לרכב לילדים