עצור – מחסום לפניך! הכל על מחסומים לחניה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מבנים אשר כוללים מחסומים לחניה. מדובר על מחסומים אשר אמורים למנוע אפשרות מגורמים זרים להיכנס אל החניון וכן מדובר על מחסומים אשר ניתן להתקין על חניות ספציפיות בשביל למנוע מאנשים לחנות בהן. 

הרעיון של מחסום חניה הוא מאוד פשוט. במקום שאנחנו נצטרך להעמיד שלט או כל דבר אחר שימנע מאנשים לא מורשים להיכנס אל החניון או לחנות בחניות שאינן שלהם, אנחנו יכולים להציב מחסום מיוחד אשר רק לבעל החניון או לבעל החנייה עצמה, יש אפשרות לפתוח ולהסיר אותו. מדובר על מחסום סטנדרטי אך כזה שיכול להקל עלינו ולמנוע בעיות שעלולות להיווצר. 

למשל, אנחנו יכולים להתקין מחסום אשר מונע ממכוניות לחנות בחנייה ספציפית. באמצעות מפתח או אמצעי אחר, אנחנו יכולים לפתוח את המחסום וכך יש לנו אפשרות לחנות במקום. את המחסום ניתן להתקין בכל סוג של חנייה, תלוי כמובן במיקום ובמבנה שלה. 

איך בוחרים מחסום לחנייה?

בשביל לבחור מחסום לחנייה, אנחנו צריכים לבחון היטב כיצד היא בנויה, איך היא מעוצבת ואיך אנחנו יכולים להתאים את המחסום בצורה אפקטיבית (כדאי להכיר את חברת עופר שערים המציעה פתרונות לחניות, הקליקו לאתר החברה). כמו כן, אנחנו צריכים לבחון עד כמה באמת היא מונעת אפשרות מאנשים זרים לחנות במקום. 

צריך לציין עוד, בעיקרון המחסום לא אמור לפגוע ביכולת של אנשים אחרים לחנות במקום, ולכן אנחנו צריכים לוודא שהוא מותקן ומופעל רק במקומות בהם אנחנו רוצים שהמחסום יותקן. אין טעם להתקין מחסום על כמה חניות, אם אין סיבה לכך. 

נקודה אחרונה חשובה, יש לבדוק שהמחסום עמיד וחזק בשביל שאנחנו נוכל להשתמש בו לאורך זמן ללא שום בעיה, מבלי שיש צורך להחליף או לתקן אותו.