עמדת טעינה טסלה

טסלה היא החברה הראשונה שהתקינה עמדות טעינה לרכבים חשמליים במקומות הקמעונאיים שלה. עמדות טעינה של החברה הן דרך מצוינת לבעלי טסלה להטעין את המכוניות שלהם בזמן שהם עושים קניות או כל דבר אחר. 

תחנת הטעינה של טסלה היא דרך מצוינת לבעלי טסלה לטעון את המכוניות שלהם בזמן שהם עושים קניות. בתחנות יהיו למעלה מ-50 מטענים, שיוכלו להטעין עד 12 טסלות בכל פעם ויכללו גם WiFi בחינם ושקעי חשמל.

עם השנים טסלה הרחיבה את רשת עמדות הטעינה שלה ומתכוונת להמשיך ולהרחיב את רשת עמדות הטעינה שלה בכל העולם ובפרט בישראל. 

רוצים מטען ביתי לרכב חשמלי? אנחנו הכתובת >>>

מה מיוחד בעמדות הטעינה של טסלה? 

עמדות הטעינה של טסלה בנויות בעיצוב מודולרי המאפשר הרחבה קלה. ניתן להרחיב את התחנות עד ל-400 קילוואט, וזה די והותר עבור רוב בעלי טסלה כדי להטעין את המכוניות שלהם.

תחנת טעינה של טסלה היא תשתית חכמה ובת קיימא שנבנית בעתיד של תעשיית הרכב. הוא נועד לתמוך במשימה של החברה להפחית את התלות שלנו בדלקים מאובנים ולהתקדם לעבר מקורות אנרגיה מתחדשים.

כיום טסלה הוא אחד ממותגי הרכב הפופולאריים בעולם. החברה הייתה במשימה להפוך את המכוניות החשמליות למיינסטרים והתקדמה משמעותית בהקשר זה. על מנת להפוך את המכוניות שלהם לנגישות יותר, לכן לשם כך, היא בנתה עמדות טעינה עבור לקוחותיה ברחבי העולם.

בעלי טסלה צריכים לעשות קצת מחקר לפני התקנת תחנה משלהם. הם צריכים לדעת איזה סוג שקע הם צריכים והאם זה תואם לרכב שלהם. הם צריכים גם להיות מודעים לכללים הקיימים עבור שקעים ציבוריים ולוודא שהם אינם מפרים שום חוק לפני התקנת התחנה שלהם.

ההמלצה של טסלה היא שתתקין את עמדת הטעינה שלך במיקום נגיש למספר אנשים בו זמנית. זה יקל על נהגים אחרים להטעין גם את המכוניות שלהם.