אגד – מגיעים לכל מקום

אגד – מגיעים לכל מקום

ככל שהזמן חולף כך ממלאות את הכבישים מכוניות רבות יותר. היתרון האינדיבידואלי ברור, כל אחד יכול להגיע לכל מקום בכל רגע נתון, ונהנה גם משליטה מלאה במהלך הנהיגה – על החימום או על הקירור, על סוג המוזיקה שישמע ועל השקט שיוכל ליהנות ממנו אם יבחר.

אלא שלתחבורה ציבורית באמצעות חברות כמו אגד, יש יתרונות רבים אחרים. הראשון והחשוב הוא צמצום הנזק הסביבתי, שכן ככל שנהגים יבחרו להשאיר את הרכבים בבית ולנסוע לעבודה בתחבורה ציבורית כך תפחת פליטת המזהמים לאוויר. ברמה האישית, אין ספק שתחבורה ציבורית היא זולה יותר מאשר אחזקת רכב, בוודאי כאשר ישנה אפשרות לרכישת "חופשי חודשי" שמבטיח שבסכום חודשי קבוע תוכלו להתנייד ללא היסוס, מבלי לבזבז דלק או לשלם על חניונים. כל זאת מבלי לציין את הזמן הרב שייחסך אם תבחרו להגיע למשרד או לפגישות עם אוטובוס – במקום לחפש חניה, אתגר משמעותי בערים המרכזיות בארץ.

 

התחבורה הציבורית של אגד

 

אחת החברות הגדולות והמרכזיות בישראל בתחום של תחבורה ציבורית היא חברת אגד, שפועלת מזה כמה עשורים במקומות רבים בישראל ומציעה פתרונות תחבורה גם בתוך הערים וגם ביניהן. כך שתושב תל אביב המעוניין לצאת מהעיר יכול לעשות את זה באוטובוס, במחיר מוזל הרבה יותר מאשר מחיר הדלק שיצטרך לשלם, וגם מבלי להעביר זמן רב בכביש, בפקקים, בניסיון לפלס את דרכו החוצה מהעיר. למעשה, אנשים רבים בוחרים באפשרות של תחבורה ציבורית בכלל (ואגד בפרט) ומנצלים את זמן הנסיעה, שבו הם לא צריכים לנהוג, כדי לעבוד. זה הזמן לענות למיילים ואולי אפילו להוציא את המחשב הנייד ולהתכונן למצגת הגדולה או לפגישה החשובה.

 

נסיעות פרטיות – ומיוחדות

 

חברות התחבורה הציבורית, בהן אגד עתירת הניסיון, לא רק שמגיעות לכל מקום בתוך הערים וביניהן, אלא הן מציעות גם נסיעות מיוחדות. לדוגמה, ארגון שמעוניין לקיים יום גיבוש במקום מרוחק, זקוק לאוטובוס צמוד שיוכל להסיע את העובדים, יחד, אל מקום האירוע, ואף להתנייד מאתר לאתר אם יש בכך צורך. דרך שירותנט ניתן להגיע לכל גורם שירותי באגד, כדי לקבל מענה לכל שאלה או תהיה, לגבי קווים סדירים ולגבי נסיעות מיוחדות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט