שעת לילה מאוחרת, אתם חוזרים מבילוי ארוך, אתם עייפים ורק רוצים להגיע כבר למיטה, או אולי לאכול משהו ואז לעשות מקלחת חמה. בשלב זה כבר התחלתם לחפש בתיק אחר מפתחות הבית, אתם מחפשים ומחפשים, הופכים את כל תכולת התיק על מרצפות המדרגות, ואז ברגע של הבנה, זה נופל עליכם – איבדתם את המפתחות לבית!

כאשר אנחנו מאבדים את המפתחות לבית אנו נתקלים בשלושה שלבים לפני שאנו קוראים למנעולן בכפר סבא, השלבים הם: הכחשה, כעס והשלמה. לאחריהם יגיעו גם ניסיונות כושלים לכניסה לבית באופן עצמאי שאינם מומלצים כלל וכלל. אז מהם השלבים, מהם הניסיונות ומהו הפתרון הטוב ביותר. הכל בהמשך.

שלב ההכחשה

שלב זה מגיע בדרך כלל כאשר אנו מבינים שהמפתחות שלנו לא בתיק, וגם לא יהיו שם בזמן הקרוב, ואנו לא מוכנים לקבל את הבשורה. את התיק המסכן, שכבר איבד את צורתו מרוב חיפושים, אנו מרוקנים שוב ושוב, הופכים ואפילו קורעים מבפנים – רק כדי למצוא עוד שאריות של מסטיקים, קבלות ועטיפות. והמפתח עדיין איננו. בשלב זה אנו מנסים לשחזר צעדים, יוצאים מהבית וחוזרים על עקבותינו בתקווה שנמצא את המפתח הסורר.

שלב הכעס

שלב זה כולל מלמולים והלקאה עצמית. אנחנו כבר יושבים בחדר המדרגות, תופסים שערה אחת או שתיים בראשינו ומאשימים את עצמינו בחוסר אחריות ובמקרה הטוב את בני הזוג והמשפחה, על כך שהם לא דאגו לנו למפתח ספאר.

שלב ההשלמה

שלב זה הוא שלב מאד חשוב בתהליך והוא הכרחי לפתרון. בשלב ההשלמה חשוב להכיר בכך שהמפתח לא ימצא בקרוב, ושהוא אבד לפחות ל 24 שעות הקרובות, והגיע הזמן להפסיק לכעוס או לנסות למצוא בחושך את המפתח. בשלב זה תחושו מעט עצובים ושפתכם התחתונה תרעד בבכי. האמיצים ינסו לבצע פעולות כניסה אל הבית בדרכים לא דרכים או להעיר חברים באמצע הלילה כדי לנסות לשאול האם נשכח בכיסם מפתח סורר לביתכם – דבר שיגמר ברוב המקרים במפח נפש נוסף.

אז מה עושים? מזמינים מנעולן בכפר ספא. 24 שעות פעילות שיפתרו לכם את הבעיה ברגע!

אם אינכם רוצים לעבור את כל השלבים, וגם אם עברתם אותם, הפתרון הפשוט ביותר הוא לחייג למנעולן בכפר סבא הזמין 24 שעות.

מנעולן טוב יגיע לביתכם תוך חצי שעה, יפרוץ את הדלת, יחליף צילינדר ואף יספק לכם מפתח חדש.

מנעולן טוב בכפר סבא יתמחה גם במגוון שירותים כגון: פריצת רכבים ללא נזק, חילוץ מפתחות שבורים או תקועים, תיקון צילנדרים והחלפתם, התקנת מערכות הזעקה, והתקנת מנעולים חכמים.

חשוב לדעת!

בבחירת מנעולן בכפר סבא יש לבחור מנועלן בעל תעודת יושר ממשטרת ישראל. דבר המעיד על אמינות ומקצועיות.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *