פינוי ירושות

פינוי ירושות

יש הרבה מצבים בהם בצורה מקצועית אנשים צריכים לבצע פינוי דירות ואחד מן המצבים הללו נקרא פינוי ירושות. זהו מצב רגיש ביותר כאשר בצער וביגון אנשים שהולכים לעולמם משאירים לקרובים אליהם דירה ואת כל תכולת הדירה שבה.

תהליך הפינוי צריך ואמור להיעשות ברגישות רבה והוא אמור להיעשות בדרך מהירה ככל האפשר. על מנת שיוכלו לעשות שימוש בדירה, לרוב יורשי הדירה מבקשים לפנות את הדירה ואת התכולה אשר בה – להשכיר אותה, למכור אותה או אף לגור בה בעצמם. באתר של שטיינלינג פינויים יש מידע נוסף על השירות הזה. על מנת שתהליך פינוי ירושות ייעשה בצורה מקצועית וראויה, רצוי להיעזר בשירותם הנאמנה של אנשי מקצוע אשר הינם מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום מזה מספר שנים. לאחר פינויה של הדירה, תבצע החברה בדירה את עבודות הניקיון, הסיוד והצביעה אשר נדרשים להביאה למצב סביר ביותר.

מה כולל בתוכו המושג פינוי ירושות?

פינוי ירושות מורכב למעשה ממספר שירותים. בין מספר השירותים אשר כולל פינוי ירושות ניתן למצוא שירותים כגון: ביצוע ניקיון יסודי של הדירה וסיוד הדירה, פינוי החפצים ומיון שלהם – כמו למשל – ספרים, מסמכים וחוברות, פירוק של רהיטים כבדים – כמו למשל – ספריות וארונות וכדומה, לאחר מיון כל הדברים אשר בדירה, רשאית החברה להחליט, בתיאום עם בעלי הדירה, באם לקחת את החפצים לעצמה או למכור אותם ובכך למעשה מבוצע התשלום לחברה על ידי הבעלים של הדירה באמצעות חליפין של טובין זה. בנוסף, ישנם עוד מצבים בהם החברה לוקחת את החפצים אשר אין צורך בשימוש שלהם יותר אל אתרי מחזור מורשים ואל אתרי פסולת מורשים. את החפצים שעוד כן ניתן להשתמש בהם, ניתן להעביר אותם לחנות יד שניה, לקוני ירושות למיניהם ולחנויות יד שניה וכדומה. המטרה של החברות אשר עוסקות בתהליך פינוי ירושות הינה לפנות כמה שיותר מהר את הדירה עבורכם ועל הצד הטוב ביותר, מבלי לגרום לנזק לחפצים אשר קיימים בדירה וכמובן מבלי לגרום נזק לדירה עצמה.

מה הם יתרונות תהליך פינוי ירושות?

בראש ובראשונה, חברה אשר עוסקת בתהליך של פינוי ירושות מקנה עבורכם הרבה שקט נפשי לחלוטין, מי שזה עתה קבר את האדם הקרוב לו ביותר, אינו מעוניין להתעסק בחפצים של אותו אדם שהלך לעולמו ולגעת בהיבטים רגישים אלו. בנוסף, הדירות של אלו שהלכו לעולמם הן לרוב דירות שעמוסות בפריטים ובחפצים – מה שהופך את מלאכת פינוי ירושות למשימה כלל לא פשוטה, אלא למשימה סבוכה למדי ומורכבת מאין כמוה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט