מה זה ניתוק קודן או התקנתו?

מה זה ניתוק קודן או התקנתו?

אתם צריכים מקום שישקיט לכם את הלב, בפרט אם מדברים כאן על הרכב שלכם. איפה תוכלו להשיג שירותים שמקורם ניתוק קודן או התקנתו? למה לכם מיגון לרכב? האם זה בגלל שמחייבים אתכם מהביטוח? דמיינו לעצמכם תרחיש בו אף אחד לא היה מחייב אתכם על פי תקנות כאלה ואחרות, האם עדיין הייתם מסירים אחריות של מיגון? אספנו עבורכם כמה נקודות למחשבה ועשייה נכונה.

ניתוק קודן- יתרונותיו

אם קודן הרכב מאותת קצת אחרת, ייתכן ותתקלו בבעיה של התנעת הרכב. האם אפשר לברוח מזה? מדוע חשוב לדבר על ניתוק קודן? מה הקשר בינו לבין כל הגנות הרכב? קודן מגונן למעשה על הרכב ומכאן  החשיבות לוודא את תקינותו. לצד כל דרישות חברות הביטוח, עולה עניין של שמירת הרכב גם מפני גניבות. לא משנה אם זה רשום או מחויב, לאף אחד לא נעים להגיע ולראות כי הרכב נגנב מהחנייה, זה יכול להיגמר אחרת כשיש שם חיבור או ניתוק של קודן בדרך נכונה. אז איך זה פועל? מדברים על מתקן חשמלי זעיר שמונע בהתנעה ואין לזה שום קוד. רק לאחר מכן, ניתן להתניע את הרכב וכך למעשה להמשיך בנסיעה בטוחה. בהיבט הפסיכולוגי של העניין, הגנב עצמו חושש מפאת חוסר זמן- כשהוא יודע כי יש קודן ברכב הוא פשוט מוותר מראש ונמלט מהמקום.

איך אפשר לדעת שזה נכון? בחירת קודן

לצד בחירת קודן, מדברים על ניתוק קודן המבוסס על התקנה נכונה. יש לא מעט מצבים בהם מערכות המיגון של הרכב לא הותקנו נכון וזה עלול לפגום בפועל על התנעת הרכב ולשבש נוכח בעיות חשמל. ליקויים נוספים עלולים אף הם לצוץ במקרה שלא בוחרים את בית העסק הנכון- זה שיידע לבצע התקנה נכונה על מנת שבזמן אמת יתרחש ניתוק הקודן נכון ובעיקר בטוח. בסיכום דבר, בחרו מתקין שיידע כיצד להתנהל אל מול הקודן ולא להסתבך בהתקנתו. זאת על מנת שלא תתרחשנה התרחשויות שאינן נעימות בזמן אמת. אז אולי זה נראה מסובך ומאידך, עדיין חשוב וראוי לדעת כיצד לאפס אם יש תקלה וכיצד יש להתנהג אם וכאשר תתרחש חלילה תקלה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט