הרכב הטוב ביותר לחברת הסעות

הרכב הטוב ביותר לחברת הסעות

בתור חברת הסעות, רחבי החברה הינם הפנים שלכם

כאשר שוכרים את שירותיה של חברת הסעות, מקבלים שירות אשר מתחיל עם שיח עם נציג החברה, תיאום תאריכים ובחירת סוג הרכב, ונגמר כאשר רכב החברה מגיע לנקודת האיסוף. רכבים שונים משמים לסוגי הסעות שונות, החל מהסעות לטיולים וכלה בהסעות VIP, וכן הם אלה שמייצגים את פני החברה למול הלקוח ולכן יש להם השפעה רבה על נראות החברה כלפי חוץ ועל הזמנות עתידיות.

אילו סוגי רכבים קיימים כיום להסעות?

  • אוטובוס טיולים: אוטובוסים אלה נבדלים זה מזה במספר רב של פרמטרים, ורצוי לבחור באוטובוס המתאים ביותר לכם. ישנם אוטובוסים סטנדרטיים אשר מתאימים לנסיעות קצרות של עד כמה שעות, אולם לנסיעות ארוכות יותר כדאי להשתמש באוטובוס איכותי יותר, בו המושבים נוחים יותר, ניתן לשמוע מוזיקה או לצפות בסרטים וליהנות מהדרך. בנוסף יש לשים לב כי ישנו שינוי קל במספר מקומות הישיבה באוטובוסים שונים, ויש להתאים את בחירת הדגם למספר המקומות הנחוצים לנו.
  • מיניבוסים: מיניבוסים הינם רחבי הסעות קטנים מאוטובוסים והינם כלי תחבורה פופולארי ביותר בתחום ההסעות. רכבים אלה נוחים ביותר לטיולים בתוך ערים, סמטאות ורחובות עמוסים, ולכן יתאימו מאוד להסעות טיולים באזורים מיושבים. בנוסף, קל יותר להתנהל עם רכב זה הן מבחינת נהיגה והן מבחינת מציאת מקום חנייה, ואלו הם בהחלט יתרונות משמעותיים. המיניבוסים יוצרים קרבה בין הנוסעים לאור מבנם הפתוח יחסית ולכן מושלמים לטיולים משפחתיים. כמו כן, ההוצאות עבור מיניבוס קטנות משמעותית מאלו עבור אוטובוס, ולכן ניתן להשכיר שירותים אלה בזול יחסית עם רווח גדול.
  • אוטובוסים מפוארים: מעבר לאוטובוסים הסטנדרטיים והנפוצים, ישנם אוטובוסים מפוארים המתאימים להסעות VIP. רכבים אלה יכולים להגיע עם מושבי עור, מסכי פלזמה, שירותים (פרטיים מאוד), פינות ישיבה מעוצבות, תאי אכסון הנראים כריהוט ביתי ועוד. הוצאה עבור רכב שכזה יכולה להגיע לסכומים גדולים, אולם ניתן לדרוש תשלום גבוה ביותר עבור השימוש בהם לאחר מכן, ולכן רכישתם משתלמת לאורך זמן.
  • מיניבוסים להסעות VIP: בדומה לאוטובוסים, גם למיניבוסים גרסאות מפוארות המתאימות להסעות מיוחדות. ניתן לבחור את השדרוגים השונים שנרצה להוסיף למיניבוס בחברות המתמחות בנושא, ובכך לשדרג את רכב ההסעות שלנו וכן את סוג הנוסעים והשירותים שניתן.

הסעת נוסעים הינה חלק בלתי נפרד מחוויית הטיול

כאשר עוסקים בהסעת נוסעים, הופכים לחלק בלתי נפרד מהטיול שלהם, וכן מייצגים את החברה עבורה אנו עובדים בפני הציבור, ולכן כדאי להיעזר במומחים בנושא. חברת אור בוס הסעות מספקת את כלל שירותי ההסעה זה למעלה מעשרים וחמש שנים, תוך מחויבות לבטיחות, אמינות והוגנות בשירות לאורך כל הדרך. נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור את הרכב המתאים לכם, בכדי להשיג את חווית הטיול הטובה ביותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט