איך מחליטים איפה לעשות את כל הביטוחים?

איך מחליטים איפה לעשות את כל הביטוחים?

להתנהל נכון מבחינה כלכלית זה אומנם משהו שרבים מאיתנו שואפים לו, אך השאלה האם אנחנו יודעים לעשות זאת. לא אחת קורה שאנחנו מתבלבלים בין הרצון להתנהל נכון ובין הרצון לחסוך כמה שרק אפשר, דבר שלעיתים מוביל אותנו להזמין שירותים שונים מאנשי מקצוע שאינם מספיק בקיאים. אחת מהדוגמאות לכך זה השלב שבו אנחנו מחפשים חברות ביטוח שאליהן אפשר לפנות, בין אם דרוש לנו ביטוח חיים, בין רכב או כל ביטוח אחר. הרבה ישראלים מחפשים את הדיל הכי טוב, את המקום שבו הם ישלמו הכי פחות ויקבלו הכי הרבה, אך כאשר מדובר על בחירת חברת הביטוח שלכם לא בטוח שהמחיר הוא השיקול היחיד שצריך לקחת בחשבון.

האמינות והזמינות מעל הכול

שני דברים עיקריים שלא פעם אנשים שוכחים כשהם מחפשים חברות ביטוח, זו שאלת האמינות ושאלת הזמינות. הניסיון מוכיח שנזדקק לחברת הביטוח שלנו בדרך כלל ברגע הכי פחות נוח ונעים, כמו ערב חג או שבת, ולכן ברור מדוע עדיף לבחור חברה שמציעה זמינות ללקוחות שלה בכל עת. בבואנו לבחון את הסעיף השני אנחנו מגלים שאמינות החברה זה עוד דבר שלא כדאי להתפשר לגביו, כי מה פתאום שנפקיד את עצמנו בידי חברה שאינה מספיק אמינה, טובה ומקצועית?

פרטים נוספים ניתן לקבל באתר חברת הביטוח הפניקס.

חוות הדעת של הלקוחות האחרים

עוד דבר שהרבה פעמים מומלץ להתייחס אליו כשרוצים לפנות אל חברת ביטוח כזו או אחרת, זו שאלת חוות הדעת. מה פתאום שתשלמו הון עתק על ביטוחים לחברה שאתם בכלל לא מכירים? או לחברה שאחרים חושבים עליה דברים לא טובים? כדאי לכם לחפש את חוות הדעת, להשוות ביניהם וגם לדבר ישירות עם אנשים שהם לקוחות אצל החברה שבה אתם מתכוונים לעשות את כל הביטוחים שלכם. רק כך תדעו שאתם בוחרים נכון ורק כך תדעו שיהיה לכם על מי לסמוך ברגע האמת.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט