מוסך מאזדה פורד

מוסך מאזדה פורד

לא מעט פעמים אנו זקוקים לשירותים הניתנים במוסכים, הרי הרכב הוא זה שמוביל אותנו ממקום למקום ביום יום ומשרת אותנו בנאמנות רבה. אך כידוע לכולם, לגשת למוסך היא משימה מורכבת ולא אהובה במיוחד, לכן אנו במוסך "שי לי" דואגים לספק לכם חוויה קצת אחרת. המוסך הינו מורשה מטעם חברת דלק מוטורס ומעניק שירות לאנשים המגיעים מאזורים שונים בארץ, אם זה לאנשים המחזיקים רכב מאזדה או פורד מאור יהודה, מיהוד, ראשון לציון ובכלל בכל הסביבה.

אם הנכם מתגוררים באזור ראשון לציון, תוכלו לקבל שירות ממוסך מאזדה פורד באור יהודה או לגשת אלינו במרחק של כמה דקות נסיעה באור יהודה, אך לקבל שירות מקצועי ובכלל כל מה שהרכב שלכם זקוק לו.

מה אנו מציעים?

כחלק מהעובדה שאנו מוסך מאזדה פורד באור יהודה המעניק שירות באור יהודה, אנו מציעים מגוון רב של שירותים לרכבים מדגמים אלו, ומעניקים עבורכם מגוון מחלקות ומוסכניקים מהשורה הראשונה שישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב. לרשותכם, מחלקת מכונאות רכב, מחלקת פחחות וצבע, מחלקת חשמל ומיזוג אוויר, מחלקת דיאגנוסטיקה לרכב וכל זאת על ידי אנשי צוות מקצועיים הזמינים לרשותכם בכל שעות היום.

אם כך, במידה והנכם מחפשים מוסך מאזדה פורד באור יהודה, פשוט תוכלו להגיע אלינו ליהנות מחוויית שירות מצוינת, כזאת שתספק לכם נוחות בלתי מתפשרת לצד שקט ובטחון ותדעו כי הרכב היקר לכם מכל נמצא בידיים אמינות וטובות.

החשיבות בבחירת מוסף מורשה של היבואן

הרכב שלנו הוא כל עולמנו ומשרת אותנו בנאמנות ביום יום, לכן יש חשיבות רבה בבחירת מרכז שירות מורשה מטעם היבואן. מרכז שירות שי-לי הינו מורשה מטעם חברת דלק מוטורס, מה שמאפשר לנו לטפל ברכבי פורד ומאזדה בצורה מקצועית ביותר. כלל העובדים בחברה עוברים הדרכות והשתלמויות במשרדי היבואן, מה שמאפשר להם להכיר היטב את הטכנולוגיה המתקדמת ברכבים החדישים ובשעת אמת לדעת כיצד לטפל במסירות ברכב שלכם. מעבר לכך, אנו משתמשים בחלקי חילוף מקוריים, כך שהרכב שלכם יקבל טיפול מקצועי ביותר על ידי מוסכניקים המתמחים בסוג הרכב שלכם ובטכנולוגיות החדישות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט