השכרת רכב בארצות הברית

השכרת רכב בארצות הברית

כמה פעמים יצא לכם לצפות בסרט במהלכו בני זוג עשו מסע מחוף אל חוף בארצות הברית ואמרתם לעצמכם, שיום אחד גם אתם תעשו מסע כזה? כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם חייבים לטוס לאמריקה וליהנות מהיבשת כפי שהיא, כמו שהיא מוצגת בסרטים, ספרים, שירים, כמה פעמים דמיינתם את הרוח נושבת לכם בפנים בזמן שאתם חוצים את כביש 61 בדרככם אל היעד הבא?

אין זה מקרה שלא מעט ישראלים בוחרים לפנות למסלול של השכרת רכב בארצות הברית כשהם מגיעים למדינה. לא משנה אם מדובר בנסיעת עסקים של שבוע או שבועיים או בטיול אחרי צבא של מספר חודשים או טיול ירח דבש רומנטי. כמעט כל מדינה בארצות הברית יותר גדולה מישראל, אך זה לא רק המרחקים העצומים אלא השוני שיש בין מדינה למדינה, בין העיר לעיר. זה יוצר פסיפס אנושי ותרבותי שאין כמוהו בשום מדינה אחרת. בשביל ליהנות ממנו צריך לעשות עבודת רגליים או יותר נכון, צריך לשכור רכב אחרת, נתקשה מאוד להגיע לכל מקום וליהנות ממנו.

כיצד שוכרים רכב בארצות הברית

נהיגה

יש מספר דרכים לשכור רכב בארצות הברית. השיטה המקובלת היא, לשכור רכב כבר בישראל והוא יחכה לכם בשדה התעופה או במקום אחר בו תבחרו (וזה אפשרי מבחינה לוגיסטית). את ההזמנה ניתן לבצע דרך סוכנות הנסיעות או דרך חברת השכרת רכב.

שיטה מקובלת אחרת היא להגיע לארצות הברית ולשכור שם רכב, אז מן הסתם יש לכם יותר אפשרויות, מצד שני, עליכם לבדוק היטב מה התנאים לכך וכן רצוי לעשות סקר שוק לפני כן, בשביל שתוכלו לשלם את המחיר הנמוך ביותר שאתם יכולים.

כיום אפשר ליהנות ממחירים מאוד נמוכים ותנאים טובים עבור השכרת רכב בארצות הברית, זאת בזכות האינטרנט אשר מאפשר לכם לעשות בדיקה מקיפה אודות המחירים והתנאים השונים, כמו כן אתם יכולים ליהנות מאפשרות לערוך סקר שוק בין כל החברות בשביל לוודא מי מהחברות מציעה לכם את הרכב הטוב ביותר. כאן אנחנו מגיעים לנקודה נוספת והיא, כיצד בוחרים רכב בארצות הברית.

הפרמטרים לפיהם בוחרים רכב להשכרה בארצות הברית בצורה נכונה, הם:

גודל – חשוב שהרכב יהיה מספיק גדול ונוח עבורכם, כך תוכלו לשבת ולנהוג לו בצורה נוחה וכן לקחת איתכם מזוודות ותיקים שונים.

דלק – רצוי לוודא כמה דלק הרכב צורך בשביל שתוכלו לחסוך בעלויות בזמן שאתם משתמשים ברכב. קחו בחשבון שהנסיעות שלכם ארוכות ואתם תצטרכו למלא לא פעם דלק.

ביטוח – לפני שאתם חותמים על חוזה שכירות, תוודאו איזה ביטוח אתם יכולים לעשות בחברה וכן כמה הוא עולה לכם.

אביזרים נלווים – בכל רכב היום צריך שיהיה GPS, ציוד לתיקון פנצ'רים, חיישן רוורס, ואביזרים אחרים שהופכים את הנסיעה לחווייתית ובטוחה. תוודאו מה יש ברכב והאם אתם צריכים לשלם על אביזרים נוספים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט