לפני שמתחילים לנהוג עושים ביטוח כמה שיותר מקיף

לפני שמתחילים לנהוג עושים ביטוח כמה שיותר מקיף

אתם יכולים לחשוב על תחושת חופש גדולה יותר מזו שאתם מרגישים כאשר אתם נוהגים? מי שהוציא רישיון לפני עשרות שנים אולי כבר רגיל לכך ולא נותן על זה את הדעת, אך האמת היא, שרישיון נהיגה מטשטש את הגבולות. פתאום אנחנו יכולים להגיע לכל מקום שנרצה, בהנחה שיש לנו רכב צמוד, ולכן ברור מדוע רוב האנשים יעשו הכול כדי להוציא רישיון נהיגה בדיוק בגיל שהחוק מותיר זאת. כולנו מכירים את הסיסמאות ש"רישיון לנהוג זה לא רישיון להרוג" ואנחנו גם יודעים שסיסמא כזאת צריכה להיות נר לרגלינו. עם זאת, בפועל כולנו עלולים להיות מעורבים, לא עלינו, בתאונות דרכים, ולכן חשוב לעשות ביטוחים לרכב.

האם אתם חייבים לעשות את כל הביטוחים הקיימים?

התשובה היא חד משמעית כן, אם כי כמובן שזו לא חובה. החובה היחידה היא לעשות את הביטוח שנקרא "ביטוח חובה", אך עובדה היא שרוב האנשים לא מסתפקים רק בביטוח הזה. חשוב להבין שהביטוח הזה לא יכסה מקרה שבו תיקנו רכב חדש, מישהו יגנוב לכם אותו ותגלו את זה למחרת בבוקר. לכן ברור מדוע כשמדברים על ביטוחים לרכב מדברים, בין היתר, על הביטוח המקיף או על ביטוח צד ג'. אם חששתם לרגע שבסופו של דבר הביטוח יעלה לכם יותר מהרכב עצמו אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי ככל שתעשו יותר ביטוחים בחברת ביטוח אחת כך תשלמו על כל פוליסה פחות כסף.

httpcary.co.il החלפת מצבר בבית הלקוח

איך משווים בין כמה חברות ביטוח?

היום זה מאוד פשוט: יש כלי שנקרא מחשבון ביטוח רכב ואתם יכולים למצוא אותו אונליין בקלות. הכלי הזה ידרוש מכם להכניס את כל הנתונים, בין אם זה כולל את הנתונים האישיים שלכם ובין אם זה כולל את נתוני הרכב. בהתאם לכך תוכלו לקבל השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות וכך תוכלו לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר. שימו לב שכדאי לכם לבחור את חברת הביטוח לא רק בהתאם לשאלה כמה עולה הפוליסה באותה חברה אלא גם בהתחשב בחוות הדעת לגבי שירותי חברת הביטוח.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט