רכבים ממוגני ירי להשכרה

רכבים ממוגני ירי להשכרה

הביקוש לרכבים ממוגני ירי להשכרה הולך וגובר בישראל ולא בכדי. פיגועי הטרור בדרכים ורמת הפשיעה הגבוהה הפכו את הנסיעות באזורים רבים לנסיעות העלולות לסכן חיים. אם אתם נוסעים באופן קבוע באזורים המוגדרים כאזורי סכנה, כדאי לכם לשקול למגן את הרכב שלכם, אם אתם לא נוסעים באופן קבוע, אלא רק במקרים חד פעמיים, רכב ממוגן ירי להשכרה יאפשר לכם לנסוע בבטחה ובנוחות גם בכבישים מסוכנים.

רכבים ממוגני ירי להשכרה – למי זה מיועד?

  • רכבים ממוגני ירי מיועדים לכל מי שנע האזורים הנחשבים לאזורים בעלי רמת סיכון גבוהה. שרי הממשלה ואנשי כוחות הביטחון כבר מצוידים שנים רבות ברכבים ממוגנים ובשנים האחרונות מצטרפים אליהם גם דיפלומטים, שגרירים, אנשי עסקים, שחקנים, אמרגנים ועוד אנשים רבים הנדרשים לנסוע בדרכים מסוכנות ומעוניינים להגיע בשלום אל היעד ובחזרה ממנו.
  • גם תיירים המגיעים לביקור בארץ ומעוניינים לנסוע בשטחי יהודה ושומרון כדי לבקר בני משפחה או כדי לבקר במקומות הקדושים או באתרים אחרים הנמצאים באזורים אלו שוכרים רכבים ממוגני ירי.

כלי רכב ממוגן ירי – 5 דברים שחשוב לדעת על הרכב

כלי רכב ממוגנים ירי הם כלי רכב שנבנו מחומרים חזקים כמו פלדה, סגסוגת אלומיניום ועוד המבטיחים בטיחות מרבית בכל מצבי סכנה כמו יריות, זריקת אבנים, פיגועים ועוד.  השמשות ברכב עבות וממוגנות ושלדת הפח חסינה מפני חדירה  של כדורי ירי. גם המנועים המותקנים ברכבים אלו חזקים ובטיחותיים, יש להם אחיזת כביש מצוינת המבטיחה נסיעה בטוחה גם במצבי הימלטות בתנאי שטח קשים.

רכבים ממוגני ירי הם רכבים שבהם מותקנות מערכות קשר המחוברות היישר אל המשטרה ואל מוקדי אבטחה כדי שבשעת סכנה אפשר יהיה להתקשר במהירות ולהזעיק את כוחות הביטחון.

נוסף על התקנים המחייבים של הרכבים הממוגנים, בהתאם לדרישות הלקוחות אפשר להוסיף אביזרים מיוחדים לראיית לילה, אמצעים שונים של הסוואה, מערכות לשיבוש אלקטרוני ועוד.

אם המילה רכב ממוגן מעלה בכם אסוציאציה של רכב כבד ומסורבל, מחכה לכם הפתעה. הרכבים מפנקים ומעניקים חוויית נסיעה נוחה ונעימה במיוחד. כל הרכבים מעוצבים ומצוידים בטכנולוגיות מתקדמות ביותר. המושבים נוחים, מרווחים ומרופדים וברכב יש מערכות תקשורת, מערכות מדיה ומערכות קוליות חדישות. בכל רכב יש בר עם משקאות מיוחדים ועם פינוקים טעימים כמו שוקולדים מפנקים ועוד.

כל הרכבים עברו בדיקות מחמירות המדמות נסיעה במצבים קשים. ירו עליהם מכל הכיוונים ונסעו בהם במהירות בתנאי שטח קשים במיוחד והם עמדו בכל המבחנים והמבדקים בהצלחה.

מחפשים רכבים ממוגני ירי להשכרה? צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות – 02-5906222!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט