איך לבחור עורך דין לענייני תעבורה?

איך לבחור עורך דין לענייני תעבורה?

עורך דין תעבורה הוא אותו אדם שבקיא במשפט פלילי ובכל חוקי התעבורה ויוכל לעזור לכל אדם שעבר על חוקי התעבורה, אם על ידי ייעוץ, ליווי וייצוג. מאמר זה יעזור לקוראים לבצע את הבחירה הנכונה.

בחירה נכונה- ניסיון

יש מספר דברים אותם יש לברר טרם השכרת שירותיו של עורך דין לענייני תעבורה. חשוב לברר אודות  ההכשרה של אותו מומחה בתחום. בנוסף, חשוב מאוד לוודא כי יש לו רישיון אותו הוא יכול להציג ושיש לו ניסיון בתיקים הדומים לשלכם.

בסופו של דבר הניסיון של עורך הדין הוא הדבר החשוב ביותר, שכן הוא שיעזור לו בתיק שלכם. בנוסף, חשוב לבדוק מהו הניסיון התעסוקתי הקודם שלו. אם למשל מדובר על אדם ששירת כשוטר במשך שנים ומכיר את עבודת המשטרה, הבירוקרטיה של בתי המשפט, כל הצדדים של החקירה ולאחר מכן החליט ללמוד ולהתמחות בעריכת דין בתחום התעבורה, קרוב לוודאי שיצליח להתמודד מול המערכת הבירוקרטית של בתי המשפט והמשטרה בצורה הטובה ביותר ומדובר על "קלף מנצח".

עורך דין תעבורה- הולכים על בטוח

מעורבות בתאונת דרכים, אי ציות לתמרור, מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, נסיעה ברמזור אדום ועוד הם עבירות תעבורה והעונש שלהם יכול לנוע מקנס של כמה עשרות שקלים ועד מאסר בפועל. לכן, חשוב מאוד לבצע בחירה קפדנית של עורך דין תעבורה. הפרמטרים החשובים הם:

  • רישיון – יש לוודא כי לו רישיון עורך דין בתוקף מאת הלשכה לעורכי דין בישראל.
  • ניסיון – יש לברר מה הניסיון שלו בתיקי תעבורה ומה הניסיון שלו במקרים דומים לשלכם.
  • תקשורת – חשוב לוודא כי אתם מסוגלים להבין ולנהל דו שיח עם עורך הדין. דבר זה חשוב מאוד.
  • הצלחות– חשוב לברר מה המוניטין שלו ומה הם ההצלחות שלו ביחס לתיקים אותם הוא לקח על עצמו.

לסיכום

אין זה משנה אם אתם מחפשים עורך דין במודיעין, בתל אביב, בירושלים או בכל מקום אחר – העיקר שתמצאו מישהו שיהיה לכם גם חיבור איתו מצד אחד, ומצד שני תוודאו שהוא מקצועי, בעל נסיון ועונה על הדרישות שלכם.

בהצלחה!

אולי יעניין אותך גם: דגשים חשובים לגבי ביטוח חובה

כתיבת תגובה

סגירת תפריט