דגמי מרצדס מובילים לשנת 2017

דגמי מרצדס מובילים לשנת 2017

מי שמכיר את חווית הנהיגה של מרצדס, בוודאי ישמח לשמוע על דגמי מרצדס המובילים שכבר מתדפקים על הדלת בשנת 2017. מדובר בדגמים יוצאי דופן שמקנים חווית נהיגה עם גרסאות מפתיעות.

מרצדס ומותגי סמארט

כידוע בסוף הרבעון האחרון סגרה מרצדס עסקה נוספת עם המותג smart מה שהוביל לעוד כמה דגמים חדשים של המותג וגרסאות של רכבי פנאי קטנים המתאימים לחוויית הנהיגה העירונית. ולכן ניתן ליהנות מגרסאות מיקרו של הרכסים עליהם נדבר בהמשך.

אז מהם הדגמים המובילים?

GLA קופה של סמארט

זה גרסת הפנאי של מרצדס. מדובר ברכב קופה, שנותן פייט לרכבים של BMW מדובר ברכב עירוני שמתאים גם ליציאה מהעיר. הרכב הוא חדיש וקומפקטי, בעל עיצוב ספורטיבי וחכם, ויש לו יכולות גבוהות גם בכביש וגם בשטח. בעיצוב שלו הוא מזכיר מעט מיני גיפ, עם תא נוסעים מרווח וורסיטלי והמון מקום בתא מטען. חשוב לשכפל מפתח לרכב מרצדס מסוג זה כדי שבטיולים תוכלו להשתמש בו בצורה נוחה בעיקר כאשר אתם יוצאים לשטח ורוצים להתרווח ברכב ולנוח, בזמן שאחרים מקימים לידו אוהל לקמפינג.

C קלאב קבריולט

בניגוד ל GLA קופה המשפחתית של סמארט, C קלאב קבריולט היא רכב זוגי שצריך לבקש רשות לרייר עליו! מדובר ברכב מתוצרת הרביעית של ה C קלאס של גרסת הקבריולט של מרצדס, כאשר מרצדס מתייגים אותו כמותג יוקרה. הרכב המפואר מעוצב במראה ספורטיבי עם גג קשיח, והוא מיוצר בארבעה צבעים: כחול, חום אדום ושחור. ה C קלאב קבריולט בעלת 6 מנועי טורבו בנזין ושני מנועי טורבו דיזל. דגמי הבנזין כוללים את ה-C-180 הבסיסית עם מנוע 1.6 טורבו עם מנוע 3.0 ליטר V6 טווין טורבו בהספק מרבי של 367 כ"ס. לדגם מסוג זה לא היינו ממליצים לשכפל מפתח לרכב מרצדס, אלא להחזיק רק אחד שלכם שיונח בכספת.

AMG GT רודסטר

הוא דגם נוסף שהוציא לנו את העיניים. לרכב שתי גרסאות:  AMG GT  רודסטר מדובר מנוע V8

רודסטר  ו- AMG GT רודסטר C. . לשתיהן מומנט וכוחות גבוהים והן מצויידות במכלולים של גרסאות הקופה של חברת מרצדס.

לרובטד 469 כוחות סוס ו 64.24 קג"מ שנובעים ממנוע בנפח של 4.0 ליטרין. הרכבים מזנקים מ 0 ל 100 קמ"ס ב 3.7 שניות ומגיעים למהירות מרבית של 315 כוחות סוס ו69.34 קג"מ.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט