יתרונות של השכרת רכב גדול לחתונה

יתרונות של השכרת רכב גדול לחתונה

זה נכון שזוגות רבים מעדיפים שלא להשכיר רכב לחתונה, אלא להשתמש ברכב שלהם, של ההורים או של חבר על מנת לחסוך כסף. אבל בכל זאת, להשכרת הרכב ישנם לא מעט יתרונות ובמיוחד אם אתם בוחרים השכרה של רכב גדול לחתונה שלכם. הכוונה היא להאמר, לימוזינה או ג'יפ. הרשו לנו להציג לכם כמה מהיתרונות הכלולים בכך.

מקוריות –  בעוד שמתחתנים רבים עושים שימוש ברכב רגיל, השכרת רכבים לחתונה שהינם גדולים היא דרך מקורית להעביר את יום הצילומים. לימוזינה או האמר, יראו נהדר באלבום החתונה שלהם. כמו כל רכב אחר, גם אותם אפשר לקשט בצורה יפה ומכובדת. בדיוק כמו שאנשים אוהבים להשכיר רכב קלאסי לחתונה, כך אפשר להשכיר רכב גדול שהנוכחות הבלתי ניתנת לפספוס שלו, תהווה יתרון מקורי.

מקום לאנשים נוספים – לא אחת קורה שהמתחתנים לא מצליחים להחליט מי יהיה הזוג שילווה אותם. הם פוחדים להעליב אנשים. מתלבטים בין כמה זוגות של חברים? אם תזמינו לימוזינה, יהיה לפחות ל 2 זוגות מקום ברכב שלכם. כאשר משכירים רכב רגיל, כמובן דבר כזה הוא פחות אפשרי אלא אם כן הרכב שלהם מראש מאפשר הושבה של מעל 5 איש.

ג'יפ או האמר לנסיעת שטח – רוצים לעשות צילומי חתונה בשטח או בכל מקום אחר שהנגישות עם הרכב פחות נוחה? בשביל זה כדאי להשכיר ג'יפ או האמר. אפשר אפילו להשכיר אותם עם נהג צמוד שמיומן בהפעלת כלי רכב בסוג זה כולל נסיעת שטח. כמובן שיש לנהוג בזהירות ולשמור על ניקיון הרכב. לכן לא מומלץ לעשות זאת בימים גשומים.

כמה טיפים להשכרת רכב

הזמנה מראש – רצוי לקבוע תאריך להשכרה כמה שיותר זמן מראש. סגרתם על אולם, דיג'יי וצלם כחצי שנה לפני החתונה? את תשאירו את עניין השכרת הרכב לחתונה.

ביטוח –  תוודאו שאתם המחיר כולל ביטוח מכל בחינה כך שבמצב של תאונה או כל תקלה אחרת, לא יהיה לכם צורך לשלף הון על כך.

הזמנת נהג –  למקרה שאתם חוששים לנהוג ברכב או שהזוג המלווה לא מספיק מיומן בהפעלת רכבים גדולים –  כדאי שלא לקחת סיכון ולהזמין נהג שיהיה אתכם לאורך כל היום החל משלב קישוט הרכב ועד לסיום החתונה.

חניה –  כדאי לדאוג שיש חניה ראויה לרכבים גדולים במקום בו אתם מתחתנים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט