השכרת מונית – זה הזמן לקריירה שנייה

השכרת מונית – זה הזמן לקריירה שנייה

 

הנה אתם בני חמישים או שישים, עובדים כבר שלושים או ארבעים שנה במקצוע שלכם, אתם מרגישים שזה מספיק, שאתם רוצים לפתוח דף חדש בחייכם המקצועיים. בין אם זה בגלל שאתם לא מבינים שיותר אתם לא יכולים להתקדם ולתרום בתחום שלכם, בין אם אתם מרגישים עייפים, בין אם אתם רוצים לחדש ולהתחדש, ובין אם זה בגלל שהגיע הזמן לנסות דברים חדשים, דברים שמתאימים לגיל שלכם.

קריירה שנייה יכולה להיות בתחומים רבים, אחד מהם הוא בתחום המוניות. יש סברה שאומר, שמדובר בתחום שמתאים לאנשים מבוגרים שמחפשים קריירה שנייה, כי זה תחום נוח ויחסית פשוט. הוא לא דורש ללמוד מקצוע חדש, לא דורש יכולות ניהול או יכולות מקצועיות מסוימות, קריירה בתור נהגי מוניות מאפשרת לכם לעבוד בשעות שנוחות לכם ואם אתם עובדים באזור טוב, אתם יכולים להרוויח לא רע מזה.

בשביל לפתוח קריירה שנייה, מה שנדרש מכם זה רישיון נהיגה של נהג מונית וכן השכרת מונית. בשביל הרישיון, אתם יכולים לעבור מבחן של משרד הרישוי, על מנת לעבור תהליך של שכרת מונית, עליכם לברר באיזו תחנה או איזה מוכן להשכיר לכם מונית בתנאים נוחים. השלב הבא הוא פשוט לעלות על הכביש ולהתחיל לנהוג. סביר להניח שאתם תיהנו מזה הרבה יותר ממה שתאם מדמיינים.

היום זה הרבה יותר קל מתמיד

הטענה היא, שהיום הרבה יותר קל מתמיד להיות נהג מונית היא נכונה. ראשית, קל יותר למצוא מקומות וחברות שמוכנות לבצע עסקאות של השכרת מונית, גם בגלל מחסור בתחום וגם בגלל הצורך בכך.

שנית, פעם בשביל להיות נהג מוניות הייתם צריכם להכיר דרכים, לזכור מפות וכדומה. היום, אפילו נהגים מנוסים משתמשים בווייז. אם כך, למה שאתם לא תתנהגו באפליקציה זו כשאתם מסיעים נוסעים ממקום למקום.

שלוש, פעם לא היה נהוג לעשות קריירה שנייה. היום זה הרבה יותר מקובל. היום הרבה מאוד מבוגרים בוחרים לעזוב את המקצוע שלהם בשלב מסוים ולהתחיל קריירה שנייה בתחום. זה לא פשוט, אך זה יותר מתקבל על הדעת.

הרי אנחנו חיים יותר זמן, בגיל שבעים אנחנו עדיין יכולים רוצים לעבוד, לא בכל מקום, אפילו לא במקום העבודה שלנו, לא יסכימו בהכרח שנישאר לעבוד בגיל הזה, מה שלא מותיר לנו הרבה ברירות לחפש קריירה שנייה. בתחום של מוניות זה נוח, מאחר ואין שום מניעה שלא נעבוד בתחום, מבחינת גיל.

צריך לזכור נקודה נוספת, בגיל שישים או שבעים, הילדים לא בבית, אנחנו יכולים לעבוד בשעות רהבה יותר גמישות מאשר בעבר. מה שאומר, אם נרצה נוכל לעבוד בלילות וכן מוקדם בבקרים, אין סיבה שלא נעשה זאת. אנחנו רק צריכים להחליט שזה מתאים ומשתלם לנו, ולחפש מקום בו נוכל לשכור מונית על מנת שנוכל לעבוד בתחום.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט