תאונות דרכים – מכת מדינה

תאונות דרכים – מכת מדינה

מדינת ישראל הכריעה את הטרור מספר פעמים וניצחה במלחמות רבות. ההיי טק הישראלי הוא מקור גאווה לאומית וההמצאות היוצאות מציון מוכרות ברחבי העולם. עשרות מדינות מחזרות אך המוח היהודי וזוהי כמובן גאוותנו הגדולה ביותר. לא רק זאת אלא שבישראל קיימות אוניברסיטאות ברמה עולמית ויעידו על כך זוכי פרס הנובל הרבים. ובכל זאת נראה שבקטגוריה אחת מדינת ישראל רק הולכת אחורה כל שנה ואנו נקלעים לתסבוכת רצינית ביותר המהווה בעיה רצינית. משום מה מדינת ישראל אינה מצליחה להתמודד עם כמויות תאונות הדרכים המתרחשות בארצנו. כל שנה מתים מאות אנשים בתאונות דרכים ונפצעים אלפים. נראה כי המדינה אינה עושה את תפקידה כראוי ואינה דואגת לאזרחיה. יתכן ויש צורך באכיפה גדולה יותר, השקעה מאסיבית בתשתיות, חינוך מגיל צעיר לבטיחות בדרכים ועוד. אך את כול אלו המדינה אינה עושה והיא משאירה חלל ריק לעמותות הפועלות בנושא ומנסות לחפות על תפקודה הלקוי של המדינה.

מה עלי לעשות עם קרתה לי תאונה?

אך תאונות דרכים הן אינן רק שאלה היפותטית הנדונה בין מומחים שונים ובציבור הרחב אלה הן גורם המשפיע על חייהם של מאות אלפי אנשים. על כן נשאלת השאלה מה עלי לעשות כאשר הייתי מעורב בתאונת דרכים? ראשית אתם חייבים לפנות ולקבל טיפול רפואי, אך מיד לאחר קבלת הטיפול הרפואי הראשוני, אתם חייבים לדאוג ולהעסיק עורך דין תעבורה שמומחיותו היא לטפל בנפגעי תאונות דרכים. רק כך תבטיחו כי תקבלו את המגיע וכי לא תואשמו על לא עוול בכפיכם בתאונת הדרכים. זהו דבר חשוב ביותר היכול להשפיע על חייכם במידה ניכרת ואת זאת אתם צריכים לזכור.

מה תפקידו של העורך דין כאשר מתרחשת תאונה?

עורך דין תעבורה ילווה אתכם בכל התחנות השונות שקורות כאשר מתרחשת תאונת דרכים. התנהלות מול המשטרה, התנהלות מול חברות הביטוח, התנהלות מול הצד השני שהיה מעורב בתאונת דרכים ועוד. ניתן לומר בוודאות מוחלטת כי ללא עורך דין תעבורה אתם תתקשו להבטיח כי זכויותיכם לא תיפגענה וכי אתם תקבלו את המגיע לכם.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט