איך לבחור רכב לעצמאים שעובדים בחוץ ורוצים לאחסן ציוד באוטו

איך לבחור רכב לעצמאים שעובדים בחוץ ורוצים לאחסן ציוד באוטו

מחסנים מותאמים שעושים את ההבדל

אנשים רבים מוצאים את עצמם בבעיות קשות של שטחי אחסון כאשר שגרת החיים שלהם נפגעת וממשיכה להיפגע עוד ועוד עם חלוף הזמן. שטחיה אחסון חשובים לכל אחד מאיתנו ומחסנים יכולים לסדר לנו את הבעיות אך עם כל הכבוד לפריטי אומנות, פריטי אספנות, תחביבי וצעצועים לתינוקות, אם יש אנשים שחייבים מחסן יותר מכולם הם בעלי המקצוע העצמאיים שחייבים מקום לאחסן בו את כל הציוד החשוב שלהם. גננים, מדבירים, חשמלאים, מנעולנים ועוד בעלי מקצוע רבים שעובדים ללא משרד אלא מהבית ועד לביתם של לקוחות רבים כאשר כל הציוד צריך להיות במחסן. אחד השלבים החשובים בעבודה זו היא בחירת רכב שיצליח לשאת את כל הציוד אל כל אחד מהלקוחות.

מחסנים ניידים לעבודה פשוטה: איך לבחור רכב לעצמאים?

  • אם בעל המקצוע היה שומע שיש לו אפשרות לקבל מחסן נייד זה היה הצעד הכי טוב עבורו. למעשה, כל מה שהוא היה צריך לעשו תזה להגיע עם כל המחסן עד לבית הלקוח ולבחור מה הוא צריך. אמנם אין מחסנים ניידים כאלו אך רכבים מספיק גדולים שיאחסנו את הציוד יכולים לעשו תעבדוה נפלאה. לא רק שמדובר ברכב איכותי שיכול לסחוב ציוד רב בלי צורך לברור אותו לפי סוג הקריאה, בצורה כזו אפשר גם לחסוך בשטח אחסון שיהיה בבית.
  • בחירת הרכב צריכה להיות שקולה מאוד ומותאמת לפרמטרים שונים ביניהם גודל שטח האחסון הדרוש ברכב, חוזק הרכב לפי המשקל שהוא סוחב וכמובן צורת האחסון. יש רכבים שהאחסון בהם יהיה פתוח, דבר שיכול להיות משמעותי כאשר סוחבים חלקי פרגולות או מוטות ברזל לשיפוצניקים. לעומת זאת, במצבים בהם גשם או שמש יזיקו לסחורה או לציוד, רכב עם מטען מקורה יהיה טוב יותר.

כמו ברכבים כך גם במחסנים: גדול זה לא תמיד טוב יותר

יש רכבים עם שטחי אחסון בינוניים כמו למשל רכב פרטי עם מטען מוגדל, יש רכבים עם מטען פתוח שהשטח שלהם כפול ויש ואן גדול שיכול להכיל כמות עצומה של ציוד. קחו בחשבון שאם תבחרו רכב גדול מידי הציוד שלכם יכול ממש לעוף בזמן הנסיעה ולעתים יהיה מיותר בסיטואציות רבות של מציאת חניה או פריקה של הציוד.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט