אלפא מוטורס

כולנו מכירים בעובדה, כי המחיר של רכבים בארץ הינו מהגבוה בעולם. בארה"ב ובארצות אירופה, אנשים נאלצים לעבוד הרבה פחות, בכדי לרכוש לעצמם רכב וכן, המשכורות הן גבוהות יותר בארצות אלה, מאשר בישראל ובהשוואה ליוקר המחיה הגבוה בישראל שהוא נדבך מכריע גם עבור רכישת רכב. בחברת אלפא מוטורס ,תוכלו לקבל 100% מימון מבלי להפקיד מקדמה כלשהי לרכישת רכב, גם אם הוא חדש לחלוטין. יש כאלה שנעזרים בבני משפחה או חברים, בניגוד לבנקים או חברות מימון, אין צורך להציג מסמכים כגון תלושי משכורת אחרונים, תדפיסי בנק של שלושת החודשים האחרונים ועוד. אבל לא תמיד אנו מוצאים מורות מימון אחרים ויש לבדוק היטב את הנושא.

מימון רכב מבנקים- האם זה כדאי?

בנקים, יכולים להציע לכם הלוואה של 80% ממחיר הרכב החדש שברצונכם לרכוש ועד ל-70% לרכב מיד שנייה. תצטרכו לשעבד את הרכב ולעשות ביטוח מקיף. לרוב, מדובר על הלוואה שנמשכת לתקופה של 60 חודשים,  כלומר 60 תשלומים. כדאי לברר מה ההצעה הטובה ביותר עבורכם, למרות שבחברת אלפא מוטורס, לא תצטרכו לקחת הלוואה כשאר אתם צריכים למן אחוזים מסוימים ממחיר הרכב. בחברת אלפא מוטורס, מעניקים לכם מימון של 100% וכן, אפשרות שעם סיום ההלוואה, על מנת שהרכב לא יאבד מערכו, תוכלו בחברה לבצע עסקת טרייד אין ולבחור רכב חדש יותר כאשר תוסיפו את הסכום הדרוש בסיוע של עוד הלוואה מצד החברה.

חברת מימן שמעניקה לכם יותר

קשה למצוא היום חברות למימון רכב שיעניקו לכם 100% מהלוואת ושווי הרכב החדש שברצונכם לרכוש. חברת אלפא מוטורס, היא בין היחידות שמאפשרת מימון מלא של הרכב וכן, קטלוג של רכבים שברצונכם לרכוש. כדאי להיכנס לאחד מ-5 הסניפים הנמצאים בפריסה ארצית, כך שתמצאו את הסניף הקרוב לביתכם ותתעניינו לגבי אפשרות המימון המשתלמת ביותר. יש לציין כי ניתן לאחר תום ההלוואה, לבצע עסקת טרייד אין על הרכב שרכשתם על מנת שלא תפסידו כסף, כאשר תוך שנתיים שלוש הוא מאבד מערכו.תוכלו אף להשוות מול חברות מימון רכב נוספות ולהגיע למסקנות, על פי הנתונים של הרכב, שוויו, הריבית, תקופת החזר ההלוואה ועוד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט