מהם רייזרים?

מהם רייזרים?

אחת מהדרכים לבלות יום כיף יוצא דופן היא באמצעות נסיעה על גבי רייזר. נסיעה כזאת כוללת טיול נפלא בקבוצות או ביחידים בשטח, תוך הגעה אל מגוון יעדים אטרקטיביים ברחבי הארץ והעולם.

אבל מהם רייזרים? וכיצד הם מסייעים ליהנות מטיול נעים ובטוח?

כל המידע הכיפי בהמשך.

רבים האנשים אשר מחפשים אחר הדבר הבא בכל הנוגע לספורט מוטורי בארץ ובחו"ל. תחומי הספורט המוטורי כוללים נהיגה על רכבים שונים, ביניהם: רכבי כביש ומרוץ, רכבי שטח, ג'יפים, אופנועים, טרקטורונים ורייזרים. למידע נוסף על רייזרים באתר זום.

אבל מהם רייזרים?

רייזר הינו רכב פנאי אשר נחשב בבטיחותי במיוחד וזאת למרות החוויה מלאת האדרנלין שהוא מספק. הרכב נחשב ככלי ספורט בניגוד לטרקטורון שנועד במקור לצרכי חקלאות.

באמצעות רייזר שהוא סוג של טרקטורון גדול, בטיחותי ומשכולל ניתן לצאת אל כל טיול שטח בקלות תוך צליחת מגוון ממכשולים ביניהם: מכשולי הרים, אדמה בוצית, גבעות סלעיות ואפילו מסלולים שיש בהם מים.

באמצעות הרייזור ניתן ליהנות מחוויה מופרעת אך כזאת שנחשבת בטוחה וזאת משום שלרייזר חגורות בטיחות ואף קשת גדולה שמגנה על הנוסעים ברכב במקרה של התהפכות. בנוסף לרייזר ידית אחיזה שבה ניתן להיאחז במהלך הנסיעה לקבלת ביטחון ויציבות.

אז כיצד ניתן ליהנות מטיול כיפי ברייזר?

כיום ישנם מגוון טיולים שמציעות חברות לשלל אנשים פרטיים או לקבוצות. הטיולים כוללים חוויה מאובטחת שבה ניתן לנסוע בשטח במהירות המותרת תוך קבלת נקודות אחיזה לגוף כמו גם הגנה מקסימלית בעת הרכיבה באמצעות הקשת המגנה כמו גם ידיות האחיזה והיציבות של הרכב על גבי השטח.

אם אתם רוצים לבחור את הכלי בצורה עצמאית ולרכוש רייזר לשימוש עצמאי, חשוב לבחור בכלי הרכיבה הבטוח ביותר וכזה שנחשב בטיחותי וקל לנסיעה ותפעול.

אז אם אתם רוצים לנסוע בבטיחות בטבע, ליהנות ממסלולים שבילים ומקומות נסתרים, – ייתכן וזה הזמן לבדוק את האופציה של רכישה או השכרת רייזרים לשימוש  כיפי וליציאה אל השטח לרכיבה במגוון מסלולים עוצרי נשימה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט