מהן הזכויות שלכם במקרה של שלילת רשיון

מהן הזכויות שלכם במקרה של שלילת רשיון

לנהוג ברכב זו זכות אשר מאפשרת לכל אדם להגיע אל כל מקום שאליו הוא רוצה להגיע בצורה הכי מהירה ונוחה שיכולה להיות, בייחוד כאשר מדובר בדגם מפנק של רכב שבו יש רמה מאוד גבוהה של אבזור. הבעיה מתחילה כאשר את ההרגל הזה צריכים בתקופה מסוימת לשנות, וזאת בשל העובדה כי שוטר תנועה העביר הוראה של שלילת רישיון מתוך שלל רחב של סיבות אפשריות.

מה יכולים וצריכים לעשות כאשר מתמודדים עם סיטואציה שכזו? במקרים מעין אלה עולה החשיבות הזו של עבודה מול משרד עו"ד תעבורה ערן עקראוי https://akrewi.co.il, אשר יכול לסייע רבות לבטל את השלילה, לעיתים במהירות של האור.

מנסים להקל בענישה

איך יכולים להפוך החלטה של שוטר או שופט לגבי שלילה של רישיון, כאשר על פניו התרחשה ללא עוררין עברה של תנועה שבגינה הדבר האפשרי מבחינת החוק הוא השלילה של הרישיון לאותו נהג ספציפי? ובכן, לאדם הדיוט אשר אינו בקיא בחוק ובאפשרויות לנווט אותו לזכות האדם שקיבל שלילה, מסתבר כי ישנה שורה שלמה של אפשרויות, שרק אם יודעים אותן והן אכן קיימות באותו מקרה ספציפי, יכולים לבטל החלטה שכזו.

מבטלים את השלילה

איך בדיוק יכולים לבטל החלטה כה חשובה ובעלת השלכה כבדה לגבי בטיחות הנוסעים באזורים ציבוריים מפני נהגים אשר קבלו החלטה של שלילת רשיון? קודם כל צריכים להיוועץ עם עורך דין מתחום התחבורה אשר בודק באופן פרטני את התיק המדובר ואת העברה שהתבצעה לפיה הגיעו לכדי החלטה של שלילה של רישיון.

לאחר מכן יכולים לבדוק האם ישנה אופציה להפוך את ההחלטה הזו בשל הכרחיות הרישיון הזה עבור החיים של אדם בצורה יוצאת דופן וההשפעה שתהיה ללא רכב והשימוש בו, או בשל העובדה כי יכול להיות שאם מדובר בפסילה מנהלתית יהיה אפשר לבטל אותה במהירות לאחר שעולה כי זו התבצעה שלא כדין, ובעזרת הליך משפטי אשר מנווט בצורה חכמה על ידי עורך הדין יכולים לשוב אל חיי שגרה עם נסיעות כרגיל ללא כל עיכוב או בעיה. כי יותר מדובר במקרים של חוסר מודעות לעניין זה, שמניב התמודדות לא קלה עבור כל מי שלא פעל על מנת לשנות את רוע הגזרה.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט