השלב האחרון בחייו של רכב: פירוק רכבים

השלב האחרון בחייו של רכב: פירוק רכבים

הרכב שלנו משמש אותנו כל כך הרבה בחיי היום היום.. אנו קמים בבוקר, מתארגנים, מפזרים בעזרתו את הילדים ונוסעים לעבודה.

במהלך היום יוצאים לפגישות ואחר הצהריים אוספים את הילדים מהמסגרות החינוכיות, שולחים לחוגים, נוסעים לבקר חברים ובני משפחה. בסופי שבוע ובחופשים אנו נוסעים לטיולים, יוצאים, מבלים ובקיצור… אנו נמצאים המון המון זמן ברכב ויש מאיתנו כאלה שחורשים עליו קילומטראז’ לא מבוטל… ואז מגיע הרגע שהרכב מתחיל לעשות בעיות… אנו מוצאים את עצמנו כל שני וחמישי במוסך והשנתון מתחיל להראות את הסימנים….  הנה קצת מידע על השלב האחרון בחייו של רכב: פירוק רכבים…

מה זה פירוק רכבים?

ובכן, מדובר בתהליך שבו חברה או סוחר שולחים גרר מהנקודה שבה הרכב עומד למגרש במטרה לפרק את הרכב. את התהליך עושים עם רכבים שכבר יצאו מכלל שימוש כלומר רכבים שעברו תאונת טוטאל לוס, רכבים שלא ניתן להעביר אותם טסט, רכבים שירדו מהכביש מסיבות מכאניות וכדומה…

גם במצבים שבהם אתם לא יכולים לחדש את הרישיון שלכם מכל מיני סיבות, ניתן לשלוח את הרכב לגורם שקונה רכבים לפירוק… מה שקורה בפועל לאחר שמפרקים את הרכב הוא ששולחים את הברזל למחזור ואת החלקים שאפשר להעביר הלאה, מוכרים למוסכים או לפרטיים למטרה של חלקי חילוף.

היתרונות של התהליך הם בכך שבעצם פירוק הרכב מונע זיהום של הסביבה ועמידה של רכבים סתם ככה מצד אחד, ומצד שני הברזל חוזר לשימוש נוסף ולכן מדובר בתהליך חסכוני שגם עוזר לנו לשמור על הסביבה. יתרון נוסף הוא בכך שאתם מקבלים סכום לא מבוטל של כסף על השירות הזה.

אז אם אתם רוצים לדעת עוד קצת לגבי תהליך של פירוק רכבים, אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם חברת P.R.K – חברה מקצועית לפירוק רכבים, דרך האתר או בטלפון 052-9095458 ואנו נשמח לענות לכם על כל השאלות ולסייע לכם בתהליך הפירוק בצורה מקצועית ומסודרת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט