ביטוח למשאית החדשה שלכם

ביטוח למשאית החדשה שלכם

החלום שלכם היה שתהיה לכם חברת הובלות ועכשיו, אחרי שנים, קניתם משאית? מתחילים לשווק את העסק ורוצים להתחיל לתת שירותי הובלות ללקוחות רבים בארץ כולה? אם כך, יש דבר אחר חשוב של תוכלו לוותר עליו והוא: הביטוח שתעשו למשאית שלכם. ממש כפי שלא תעלו על דעתכם לצאת לנסיעה עם הרכב בלי לבדוק מראש שיש לכם ביטוח עליו, כך גם לא כדאי יהיה לצאת למשימת הובלה בלי שהמשאית מבוטחת. זה אומר שצריך לברר כמה שיותר פרטים לפני שעושים ביטוח למשאית כי ההיגיון אומר שאם כבר עושים ביטוח – עדיף לעשות את הביטוח הכי מקיף ורציני שאפשר.

אצל איזו חברה כדאי לעשות ביטוח למשאית?

ביטוחים שונים למשאיות אתם יכולים לעשות כמובן אצל מספר חברות ביטוח שונות שפועלות בישראל בימינו. עם זאת, לא בכל מקום יציעו לכם פוליסת ביטוח למשאית שתכלול את כל הסעיפים החשובים ביותר ולכן אנחנו כן מציעים לכם לבדוק בשבע עיניי על מה אתם חותמים ואיפה תרצו לעשות את הביטוח. ביטוח כזה עדיף לעשות אצל חברת ביטוח:

  • שיש לה וותק של שנים
  • שכל הלקוחות שלה ממליצים עליה בחום
  • שמציעה לכם זמינות בכל עת
  • שמעניקה גם שירותים מקוונים לשאלות ותשובות

אתם לא באמת יודעים מתי תרצו לקבל מענה מחברת הביטוח שלכם ולכן נושא השירות חשוב לא פחות מבדיקת כל הסעיפים שיש בפוליסה שעליה אתם עומדים לחתום.

כמה משלמים על ביטוח כזה בשנה?

איך אפשר להזכיר את הנושא של ביטוחים למשאיות ולא לדבר על המחיר? הרי כולנו שיותר שמחירי הביטוחים לרכבים השונים עולים לא מעט בכל שנה. משמעות הדברים היא שגם כאשר אתם רוצים לעשות ביטוח למשאית כדאי יהיה לבדוק לאיזו הוצאה אתם נכנסים והאם המחיר הגיוני או לא. לשם כך אנחנו ממליצים לכם לפנות אל כמה חברות במקביל, לראות מה המחיר הממוצע וכך לבחור את החברה שתהפכו להיות לקוחות שלה. שימו לב שבדרך כלל הנטייה של רוב הלקוחות היא לא לעבור בין חברות הביטוח השונות אחרי זמן קצר ולכן, אם אתם מתחייבים לשנים, עדיף להבטיח שלא תשלמו יותר מידי ושתקבלו תמורה מלאה למחיר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט