השכרת רכב יתרונות וחסרונות

השכרת רכב יתרונות וחסרונות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים כי מלבד רכישת רכב, יש להם את האופציה לוותר על ההוצאה הגדולה שבקנייה, תוך שכיום ניתן לשכור מכונית מסוגים שונים, בין אם לצרכי עבודה, לצרכי נוחות העובדים בעסק או בחברה,  כאשר הפעולה מתאימה גם לאנשים פרטיים , משפחות ויחידים.

בשל כך כיום ישנן יותר ויותר חברות השכרה אשר מציעות שלל דגמי מכוניות במחירים משתנים ואטרקטיביים יחסית.

אבל מהן היתרונות ומהן החסרונות בהשכרת רכב? הרשימה המלאה בהמשך.

אם אתם חיים בעיר סואנת ואתם מסתדרים בחיי היום יום מעולה ללא רכב, אתם בוודאי מגלים שמידי פעם לפעם את זקוקים לכלי תחבורה צמוד, תוך שאתם תוהים לגבי השכרה – חשוב שתדעו כי השכרת מכונית מפעם לפעם או באופן קבוע לעובדים או לעסק, מביאה עמה שלל יתרונות, ביניהם:

בחירה בין דגמים שונים

כאשר שוכרים כלי תחבורה ניתן לבצע התאמה מושלמת של דגם הרכב שאתם רוצים לצרכים שלכם. לדוגמא: אם אתם נוסעים לטיול משפחתי, תמיד תוכלו לשכור ג'יפ או וואן גדול שיכיל את כלל המשפחה. לעומת זאת, במידה ואתם נוסעים לבד או עם בני זוג, תוכלו לבחור ברכב מיני שמתאים לנסיעה כיפית וחסכונית בעיר ומחוץ לעיר. בכך אתם יכולים בכל פעם לבצע התאמה אחרת.

פחות התחייבויות

באמצעות השכרת רכב ניתן ליהנות ממכונית צמודה ללא התחייבויות. כאשר אתם שוכרים ולא מבצעים קנייה יקרה, אתם יכולים ליהנות מנהיגה בכלי רכב מכל סוג מבלי לדאוג לטסט, לתשלומים ותיקונים, לתשלומים רבים שנלווים לרכישת מכונית כמו גם לביטוחים וטיפולים במוסך. באמצעות השכרת רכב אתם יכולים לקבל מקסימום שינוע ממקום למקום, ללא דאגות.

ביטוח מקיף

שירותי השכרת מכוניות בדרך כלל כוללים ביטוח מקיף לרכב שנעשה על ידי חברת ההשכרה. לכן בין אם אתם נמצאים בארץ או בחו"ל אתם יכולים לשכור רכב ללא דאגות.

ללא בעיית חנייה

כאשר שוכרים, רכב ליום מחברת השכרה, לא צריך לעסוק בחיפוש חנייה: מה שמאפשר יתרון משמעותי למי שגר בעיר שבה יש בעיות חניה וצפיפות קשה.

חסכון  בעלויות

באמצעות השכרת רכב ניתן לחסוך עלויות של רכישת רכב וליהנות מרכבים חדשים ואף יוקרתיים, במחירי פר יום או שניתן לשכור כלי תחבורה מכל סוג, לפי ימים ושבועות, כמו גם לבצע עסקאות ליסינג תפעולי מה שמסייע לחסוך בעלויות. בנוסף כאשר שוכרים מכונית ולא רוכשים אותה, לא סובלים מהורדת הערך האוטומטית שקורית ברגע שהמכונית יוצאת מסוכנות הרכבים.

 

אז מהם החסרונות של השכרת רכב?

לצד שלל היתרונות של פעולת ההשכרה, ישנם גם כמה חסרונות, ביניהם:

מחיר גבוה יחסית

בארץ מכירי ההשכרה נחשבים גבוהים יחסית למרות שבחו"ל ניתן לשכור מכונית במחירים אטרקטיביים.

העדר רכב קבוע

כאשר שוכרים רכבים ולא רוכשים אותם, אין אופציה ליהנות מחופש התזוזה שיש בזמן שהרכב ממתין לכם בחנייה או ליד הבית. בכך בכל פעם שזקוקים לרכב צריך להתחיל בתהליך מול חברת ההשכרה.

העדר פרקטיות

בזמן ששוכרים רכב ולא רוכשים אותו, אנו פחות פרקטיים פחות עצמאיים וזקוקים מידי פעם לסיוע ממכרים וחברים. בשל כל אלה רבים מעדיפים קניית רכבים ולא השכרה.

 

לסיכום, אם אתם רוצים לצאת לטייל בארץ עם כל המשפחה, לשכור רכב לפגישה, לאירוע, או לבחור מכונית מתאימה לכל סיבה וצורך –  חשוב כבר עכשיו לבחור חברת השכרה טובה אשר יכולה להציע לכם מחירים אטרקטיביים אודות המכוניות שהיא מציעה, כמו גם ביטוח כולל נגד תאונות וגניבות, תוך שהיא חברה הגונה שיכולה למלא את כלל הצרכים שלכם בנוגע לנסיעה ממקום למקום!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט