כך נשלל לי הרישיון

כך נשלל לי הרישיון

חושבים שאתם נהגים טובים שמסוגלים להאיץ בכביש או לעבור על חוקי התנועה מבלי לסכן את עצמכם ואת האחרים? תחשבו פעמיים, שכן לא סתם החוק מגדיר חוקים ברורים שנוגעים לנהיגה על הכביש, קרי מה מותר ומה אסור בכל רגע נתון שבו אתם על הכביש.

בואו ואספר לכם על המקרה שלי, שבו נשלל לי הרישיון. מדובר במקרה קלאסי שבו נהגתי בשכרות. חשבתי שלא יקרה כלום ושאני מתפקד באופן מלא, אך כמות האלכוהול בדמי הייתה מעל המותר, לפחות לפי בדיקות הינשוף. התסבוכת הזו הביאה למצב שבו נשלל לי הרישיון ואף הייתי אבוד עצות לתקופה מסוימת.

איך יצאתי מהמצב אליו נקלעתי?

הבנתי שאם אני רוצה להתמודד עם המצב הזה בצורה הטובה ביותר, אז הדבר החכם ביותר שאוכל לעשות יהיה פשוט לפנות אל עורך דין תעבורה ממשרד Traflaw שידע לעזור לכם לצאת מהסיטואציה הזו. זוהי הייתה ההחלטה החכמה ביותר שיכולתי לקבל, ומה גם שהיא הוכיחה את עצמה.

תעשו לעצמכם טובה, ותוודאו שמלכתחילה אתם נמנעים מביצוע של עבירות תנועה או נהיגה תחת השפעת אלכוהול, אך אם אתם בכל זאת נקלעים לתסבוכת כזו אחרת, אל תמתינו יותר מידי ופשוט פנו אל עורך דין תעבורה בהקדם האפשרי.

נהיגה בשכרות זו עבירה חמורה ביותר, ובשל זאת גם מידת הענישה נוטה להחמיר עם אלו שמבצעים אותה. כך שיהיה כדאי לכם לשמור על החיים שלכם ושל האחרים שנמצאים על הכביש ולהימנע מביצוע של עבירות כאלו.

עורך דין שיסביר לכם מה לעשות

במקום שתצטרכו לסבך את עצמכם ולהיקלע למצב שאתם לא יודעים איך לצאת ממנו בכלל, כל שיהיה כדאי לכם לעשות זה להתייעץ עם עו"ד תעבורה מנוסה שיוכל לעזור לכם ולהקל עליכם בכל התהליך הזה.

אנו בטוחים שאם תחליטו לפנות אל עורך דין מבין עניין, הכול יהפוך להרבה יותר פשוט בשבילכם, ואתם לא תצטרכו להתמודד עם חוסר וודאות שקשורה בתהליך הזה. אז במקום לשאול את עצמכם מה הדבר הבא שאתם צריכים לעשות אם ביצעתם עבירה, פשוט תפנו אל עורך דין בהקדם האפשרי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט