מיגון רכבים – לנהוג בבטחה בדרכים

מיגון רכבים – לנהוג בבטחה בדרכים

הגנה עצמית ברכב

תארו לכם שאתם נמצאים בשטח אש והרכב שלכם חשוף לזריקת אבנים או לירי – שני המצבים מסכנים את החיים, ובשני המקרים אתם זקוקים לעזרה – מיגון רכבים הוא התשובה. מהיכן מתחילים? אתם ודאי שואלים. תתחילו מנשימה ארוכה… מיגון רכבים הוא עסק למקצוענים, לכן חברה מסודרת, מיומנת, מפוקחת, בעלת רישיון מתאים, העומדת בכל התנאים המחמירים – היא החברה המצוינת עבורכם. לעולם אל תתפשרו על חברה לא מוכרת שהמוצרים שלה מפוקפקים, גם אם היא זולה, היא לא מדד להצלחה.

 

הגנה מלאה של הרכב

פעם הגנת הרכב נעשתה רק דרך החלונות, אך במקרה כזה הייתה אפשרות של פגיעה בחלקי הרכב האחרים ועדיין יושבי הרכב נמצאו בסכנת חיים. כיום עם הקדמה – מיגון הרכב נעשה בכל צדדיו, מקדימה, מאחורה, בצדדים. ציפויים מגנים יוצרים יכולת ספיגה ושכבות רבות לצורך הגנה. לא ירי, לא אבנים, לא בקבוקי תבערה – יסכנו את הרכב שבו אתם נוהגים. כשיש לכם הגנה, אתם בטוחים גם בדרכים.

מיגון רכבים

לחזור הביתה בשלום, לנוע בדרכי אש בלי לחשוש

גופים רבים ממגנים את הרכבים שלהם, אם יש פוליטיקאי בכיר או איש מפורסם החושש לחייו, אולי אדם מעולמו התחתון החשוף לפגיעה יום יומית, אדם המתגורר באזורי האש – בעוטף עזה, ביהודה ושומרון, בהתנחלויות השונות – רק הגנת רכב תאפשר יציאה וחזרה בטוחה הביתה.

 

לנהוג בטבעיות

ההגנה כוללת גם ציפוי שמאפשר התנהגות רגילה ברכב. תוכלו לתפעל את החלונות בקלות, לראות מבעד לרכב מה מתרחש בחוץ, תוכלו לשלב הצללה בחלונות האחוריים ברכב, והעיקר – המיגון צריך להיות מותאם לתקנים המחמירים, חברת ההתקנה והייצור צריכה להיות מוכרת ברשות הביטחון, בעלת אישורים מתאימים ומראה אסתטי.

 

פתרונות מיגון לכל סוגי הרכבים

ללא ספק, מיגון רכבים הוא מלאכה למקצוענים, בחרו חברת ייצור והתקנה בעלת מוניטין, מישהי שיש לה פתרונות מיגון לכל סוגי הרכבים. אל תבחרו את הזול ביותר בשוק, אלא בררו את החברה על פי האיכות. בתקווה שלא תצטרכו לעמוד במצב לא נעים מול החיים, מוטב למנוע התמודדות מסוכנת באמצעות מיגון ירי מקצועי. כך גם אתם וגם בני המשפחה שלכם תוכלו לישון בשקט בלילות כשאתם בטוחים מפני כל סכנה של זריקת אבנים, ירי ובקבוקי תבערה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט