מחסומי גר פלסטיק – למה זה משמש?

מחסומי גר פלסטיק – למה זה משמש?

המאמר באדיבות שרפים

לא פעם אנחנו יכולים למצוא בדרכים, בין אם זה בכבישים או במדרכות, מחסומים מפלסטיק. מדובר על מחסומי גר פלסטיק אשר מונעים מעבר, בין אם זה להולכי רגל ובין אם זה למכוניות. נהוג שהמשטרה או הרשויות מציבות את אותם מחסומים מסיבות שונות.

אותם מחסומים, נהוג להתקין אחד ליד השני בדרך כלל, על מנת למנוע מעבר באופן מוחלט. עם זאת במקרים שאין צורך ביותר ממחסום אחד, אז ניתן גם להשתמש במחסום יחיד. הכל תלוי בתנאי המעבר, בשטח וכמובן בסיבות ואופי השימוש שמחייבות הצבת מחסום שכזה.

לפני שנסביר למה זה משמש, חשוב להבהיר, שישנם מחסומי פלסטיק מסוגים וגדלים שונים. מן הסתם, אנחנו נוכל למצוא מחסומים גבוהים וכן מחסומים נמוכים יותר, הכל שאלה איפה אנחנו בוחרים ורוצים להציב אותם. אם מדובר במחסומים שמיועדים למכוניות, אז אין סיבה שהם יהיו גבוהים מדי, מצד שני, אם זה מיועד להולכי רגל או לאנשים בכלל, אז אנחנו נרצה להציב מחסומים שלא ניתן לטפס מעליהם. מן הסתם, הם גם לא יהיו המחסומים היחידים שנציב במקום. יש מקרים שנציב לידם שוטרים או שומרים שיכולים לעזור לנו לשמור על המקום.

למה אנחנו צריכים אותם?

מחסומי גר פלסטיק משמשים לצרכים שונים. למשל, אנחנו נוכל למצוא אותם בכבישים שנמצאים בתהליך של תיקון ושיפוץ, כך גם לגבי מדרכות או אזורים אחרים שאנחנו לא רוצים שיתקרבו אליהם בגלל סכנה או כל סיבה אחרת.

אנחנו נמצא מחסומי גר פלסטיק, במקומות בהם אנחנו רוצים למנוע מעבר של אנשים או מכוניות בגלל אירוע כזה או אחר. אפשר למצוא מחסומים כאלה כשנערכות הפגנות, כשנערכים מרוצים ובכל מקרה אחר שרוצים לסגור את הכביש.

עוד סיבה בגינה אנחנו נמצא מחסומי גר פלסטיק, למשל, אם מתרחש אירוע ביטחוני, צבאי או משטרתי, אז סביר להניח שאנחנו נמצאים מחסומים כאלה שימנעו מעבר מכל מי שאיננו קשור לסיטואציה. זו דוגמא טובה למקרים בהם נמצא שומרים ושוטרים ליד המחסומים ואלה ימנעו כל מעבר וכניסה לאזור, כל עוד יהיה אסור לעבור שם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט