כל מה שרציתם לדעת על מוסך נייד

כל מה שרציתם לדעת על מוסך נייד

תקלות ברכב זה לא משהו שאנחנו מאחלים לעצמנו. התקלות האלו תמיד מצליחות להפתיע אותנו ומתוך נאמנות לחוק מרפי, הן מתרחשות בעיתויים הכי לא צפויים. לעיתים זה מצבר שמחליט לשבוק חיים ולעיתים אלו תקלות אחרות התוקעות אותנו עם רכב שלא מצליח לנוע בגלל תקלות שונות.

כאשר דבר כזה קורה, לא תמיד יש לנו דרך להביא את הרכב אל המוסך. גם אם מדובר בהחלפת מצבר, אנחנו לא תמיד פנויים לצאת (בלי רכב, כן?) אל המוסך על מנת לרכוש מצבר חדש. בדיוק לשם כך ישנו מוסך נייד!

> הכירו שירות חילוץ שטח אצל עמי פיקס

מוסך נייד – לא בכל מחיר!

נהג שנתקע עם רכבו, בין אם הוא נמצא בנסיעה בכביש בינעירוני אך גם אם הוא נמצא בסך הכול בחנייה של הבית, עשוי להילחץ ולחוש חוסר אונים. במיוחד אם הוא נתקע באמצע נסיעה ואין לו אפשרות להמשיך בדרכו הביתה.

במצב כזה, הוא יהיה מוכן לשלם כל סכום שיידרש ובלבד שהבעיה שלו תיפתר. חברות רבות אכן מנצלות את המצוקה של אותו נהג ומציעים לו את השירות של מוסך נייד אך במחירים מופקעים ממש. הם למעשה מנצלים את המצוקה של אותו נהג וסוחטים אותו. חשוב לשים לב כי החברה אליה אתם פונים היא חברה אמינה ואחראית, חברה שלא תדרוש מחירים מוגזמים. יש חברות כאלה וצריך פשוט להכיר אותם.

מוסך נייד – שירות מהיר

חשוב מאוד לפנות אל עמי פיקס מוסך נייד אשר מציע שירות הכי מהיר. הנהג שתקוע עם רכבו שאמצע הדרך או אפילו בחניית הבית, רוצה למצוא את עצמו מסיים את הסאגה הזו. הוא לא מוכן להמתין שעות ארוכות עד שאיש המקצוע יתפנה ויבוא לטפל במכונית שנתקעה. חשוב לבחור בחברה אמינה ואחראית, כזו שתבטיח הגעה כי מהירה וטיפול מהיר ברכב.

אמינות

חשוב שהחברה תהיה חברה אמינה עם צוות שתוכלו לסמוך עליהם. תיקון רכב מעניקה לעובדים אפשרות להיכנס אל הרכב וטיפול במפתחות הרכב. עובדה שעלולה לפגוע בסופו של דבר בנהג וגם ברכב…

חשוב לשים לב כי מדובר במוסך אמין של צוות איכותי וישר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט