יונדאי טרייד אין

יונדאי טרייד אין

אחד מסוגי הרכבים הפופולאריים ביותר בישראל, אם לא הפופולארי ביותר כיום, הוא רכב יונדאי. רווקים, זוגות צעירים, משפחות, אנשי עסקים נוהגים ברכבי יונדאי מדגמים שונים. סדרת I על ספרותיה השונות, מצליחה מאוד ועוד לפני כן סדרת גאטס זכתה להצלחה גדולה.

אחת ההוכחות להצלחתה של החברה בישראל היא העובדה שמדובר באחד מכלי הרכב הפופולאריים ביותר בעסקאות טרייד אין. מדובר על עסקאות שמתבצעות באופן ישיר מול יבואני החברה וכן מול גורמים שונים שיש בסמכותם למכור את דגמי החברה.

עסקאות של יונדאי טרייד אין מתבצעות באופן הבא, הלקוח מביא את הרכב שלו אל החברה או אל מגרש המכוניות, שם בוחנים אם הרכב מתאים לעסקה, במידה וכן הוא מקבל הצעת מחיר עבור הרכב, אך במקום לכסף את מלוא הסכום אזי שהוא מקבל אפשרות לרכוש רכב יונדאי חדש כשמפחיתים מהמחיר של הרכב את הערך של רכבו, והוא צריך לשלם רק את ההפרש שנותר.

עסקאות אלו מאוד פופולאריות בקרב רווקים, זוגות צעירים, משפחות ועוד. אלה בדרך כלל בוחרים לרכוש רכב, להשתמש בו שנתיים-שלוש ואז לרכוש רכב חדש. במקום שהם יצטרכו למכור אותו בשוק החופשי, להתמודד עם ירידת הערך של הרכב, הרי שהם יכולים פשוט למכור אותו בעסקת טרייד אין לחברה, ואז כל מה שנותר להם לעשות זה לשלם את היתרה על מנת לרכוש רכב חלופי. כך ירידת הערך של הרכב פחות מורגשת, הם צריכים להשתמש בהרבה פחות כסף נזיל, וכך הם יכולים ליהנות מרכב חדש.

צריך להדגיש, עסקאות יונדאי טרייד אין הן מאוד אפקטיביות במצבים מסוימים, אם מדובר ברכב שעבר קילומטרז' מסוים, אם מדובר ברכב מדגם של שנה מסוימת. אין טעם לבצע עסקה כזו על רכב חדש, מאחר ואז הרכב הוא פחות משתלם ובאופן כללי עדיף להמשיך ולהחזיק את הרכב עד שיהיה נכון לבצע עסקה שכזו.

כמובן שכל עסקת טרייד אין מתבצעת בכפוף לתנאים שהחברה מציבה וכן רק אחרי שמבצעים את כל הבדיקות ברכב לוודא שאכן הוא במצב טוב וניתן לרכוש ולמכור אותו בשלב מאוחר יותר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט