מה הקשר בין אנרגיה נקייה וטסלה?

מה הקשר בין אנרגיה נקייה וטסלה?

המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת. השימוש הרב בחומרי דלק בשימוש הפרטי ובתעשייה מביאים עימם נזקים מהותיים לעולם. מול מצב זה נוצר צורך למצוא פתרונות ודרכים לצמצום הנזקים והפחתת גורמי הזיהום. אחד התחומים שמזיקים בצורה מהותית לסביבה הוא תחום הרכב. כל רכב שמונע בדלק פולט עשן וחומרים מזהמים שפוגעים באיכות הסביבה.

המענה: רכב חשמלי

המענה למצב זה הוא הרכב החשמלי. בשנים האחרונות התפתח הענף והוא מציע כיום כלי רכב מתקדמים ועכשוויים שמצוידים בסוללות ליתיום. סוללות אלו אוצרות בתוכן כמות משמעותית של אנרגיה שמאפשרת לצאת לנסיעות בטווח מסוים. באמצעות כלי רכב אלו ניתן לנסוע על הכביש בלי לפלוט חומרים מזהמים. אחת החברות הפעילות בתחום ייצור ושיווק כלי רכב חשמליים זו חברת טסלה רכב חשמלי.

החזון של החברה

אין מדובר על חברה ככל החברות שפועלת אך ורק למטרות רווח. כיוון שלחברת טסלה יש חזון ומודעות רבה לעניין איכות הסביבה. ויש למה מטרה להרבות ככל האפשר את השימוש בכלי הרכב החשמליים כתחליף לרכבים הרגילים. מכיוון שכך הכריזה החברה כי היא מאפשרת לכל גורם שהוא בכל העולם לעשות שימוש בפטנטים הבלעדיים שלה, והיא מתחייבת כי היא לא תתבע על כך. צעד זה הינו ייחודי והוא נעשה מתוך רצון להגדיל את המגמה העולמית ולאפשר לעוד ועוד חברות להציע מוצרים שעושים שימוש באנרגיה נקייה.

תחנות טעינה בדרכים

כמו כן מציעה החברה תחנות טעינה לכלי רכב חשמליים במקומות שונים ברחבי העולם. תחנות אלו מאפשרות לנהגים לצאת לדרכים ארוכות יותר, ולהטעין את הרכב בתחנות טעינה על מנת להמשיך בנסיעה ארוכה שהסוללה אינה מאפשרת בלי טעינה בדרך. כך אפשר לנסוע למרחקים גדולים יותר באמצעות מכונית חשמלית.

כולנו למען איכות הסביבה

טסלה מצטרפת למאמצים הכלל עולמיים עבור איכות הסביבה והיא תורמת את חלקה. כמו כן היא מספקת חלקים שונים להנעה חשמלית לחברות רכב רבות, כיוון שתחום ההתמחות שלה הוא ייצור כלי רכב חשמליים וחלקים עבור הנעה באנרגיה נקייה. המוצרים שלה ידועים באיכות וברמת בטיחות גבוהה. לחברה יש חלק משמעותי במהפכה הרכב החשמלי.

קראו עוד על הנושא באתר https://www.evm.co.il/

כתיבת תגובה

סגירת תפריט