איך לפרסם את העסק שלך באמצעות הרכב שלך

איך לפרסם את העסק שלך באמצעות הרכב שלך

נהגים רבים סובלים בכל יום מחדש מעומסי התנועה והפקקים שיש בכבישי הארץ. בתקופה האחרונה ניתן לראות את העומסים יותר מתמיד, בעיקר בגלל תהליכי הבנייה של הרכבת הקלה באזור תל אביב והמרכז, דבר שיוצר נתיבים צרים והסדרי תנועה לא נוחים, לעיר שגם ככה סובלת מבעיות כבישים באופן שגרתי.

העומס בכבישים נובע גם מריבוי הרכבים שיש בכבישים בכל שנה מחדש, אם בגלל רכבים שאנשים מקבלים ממקום העבודה שלהם לצורך נוחות וזמינות גבוהה יותר לחברה, ואם בגלל שאנשים רגילים לחיות בנוחות עם רכב צמוד שמלווה אותם לכל מקום.

עומסים אלו וריבוי הרכבים בכביש יכול להיות נטל לא קטן על הנהג הישראלי הממוצע, אך הזדמנות נהדרת עבור בעלי עסקים רבים. באמצעות שילוט לכלי רכב, שילוט פרסומי ואטרקטיבי על הרכבים, כל בעל עסק יכול לפרסם את העסק שלו בכל צירי התנועה העמוסים באנשים בכל זמן נתון.

שילוט אפקטיבי לכל עסק

שעות העומס הגדולות בכבישים הינן בשעות הבוקר המוקדמות ושעות אחרי הצהריים. אך גם בשעות האחרות במהלך היום, ניתן לראות רכבים רבים שנמצאים בכבישים כל הזמן. לכן, זוהי אופציה נהדרת לפרסום עסק בצורה אפקטיבית, מעניינת ומושכת עבור הנהגים שגם כך נמצאים על הכביש.

את השילוט ניתן להתאים בהתאם לסוג הרכב, גודל השילוט הרצוי ובאופן בטיחותי כמובן שלא יפגע בצורת הנהיגה של נהג הרכב. השילוט מותאם באופן אידיאלי לכל סוגי הרכבים, כך שניתן לבחור האם הוא יופיע על גבי שמשות הרכב, או על גבי גוף הרכב באמצעות מדבקה הניתנת להסרה שלא משאירה סימנים ועיו"ב… שילוט מהסוג הזה הוא מתקן תצוגה לכל דבר ומי שעושה בו שימוש זוכה מפרסום יוצא דופן ומעניין.

שיווק ופרסום בדרכים לכל חלקי הארץ

כל בעל עסק רוצה להגיע לכמה שיותר לקוחות ואנשים חדשים בכל פעם מחדש, כך שבאמצעות שילוט על גבי הרכב ניתן לפרסם את העסק בכל מקום בארץ. גם אם העסק נמצא באזור הצפון, ובעל הרכב יצא לנסיעה באזור המרכז – השילוט מלווה אותו במהלך הנסיעה וכך אנשי המרכז גם נחשפים לעסק ומה שהוא מציע, והמודעה על השילוט נכנסת לתודעה שלהם בפעמים בהם הם יגיעו לצפון.

אפילו רכב ישן לפירוק יכול למצוא חיים חדשים בתור פרסומת נוסעת, שיווק מעולה שמגיע לעשרות אלפי נהגים וחשיפות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט