5 פעולות שיש לעשות אם מתדלקים סולר במקום בנזין

5 פעולות שיש לעשות אם מתדלקים סולר במקום בנזין

תקלה כמו מילוי סולר במקום בנזין זוהי תקלה אשר עשויה לקרות לכל אחד. זה עשוי להתרחש כאשר ממהרים מאוד ולא שמים לב מה ממלאים לנו בדיוק. זה גם יוכל לקרות במקרים אשר בהם יש לנו יותר ממכונית אחת ואנחנו לא שמים לב וממלאים את הדלק המתאים למכונית השנייה.

לא תמיד מצליחים לעלות כל כך מהר על הטעות. במקרים רבים מזהים את הבעיה רק לאחר שהמכונית מסרבת להניע. היא נדלקת וכבה מיד ולמעשה לא נראה כי מילאנו בו דלק.

אז מה עושים כאשר שמתי דלק לא נכון?

דבר ראשון – בודקים

לפני הכול אנחנו באמת צריכים לבדוק מה הדלק אותו מילאנו והאם אכן חלה טעות במילוי הדלק. רק לאחר הבדיקה נוכל להצביע על מקור הבעיה וגם נדע איך וכיצד לטפל בה אחר כך.

דבר שני – לא נכנסים לפאניקה

אז לפני שאנחנו נכנסים ללחץ אטומי ומתחילים לאבד עשתונות, חשוב להירגע ולזכור כי יש מי שיטפל בבעיה ולא מדובר כאן בנזק שהוא לא הפיך. אם רק נפנה אל הכתובת הנכונה, נוכל בקלות למצוא את עצמנו אחרי הכול והמכונית תהיה בסדר.

דבר שלישי – פונים אל הכתובת הנכונה

בשלב הזה יש לפנות אל חברה המספקת שירותי דרך לרכב. ברור שאנחנו רוצים לראות את הפתרון באופן מידי. אך בכל זאת, חשוב לזכור כי אם נפעל במהירות בלי לשקול היטב את צעדינו, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו משלמים מחירים גבוהים מידי. מסיבה זו יש לברר היטב אל מי פונים והאם מדובר בחברה המציעה שירות במחיר סביר והגיוני.

דבר רביעי – מבררים אם החברה מקצועית

חשוב מאוד לבדוק האם החברה היא מקצועית והיא מציעה שירות אמין ויעיל. השירות חייב להיות שירות בטוח אשר לא יפגע במכונית.

דבר חמישי – שואבים את הדלק השגוי

אז הזמנתם את החברה הנכונה. אלו ישאבו עבורכם את הסולר שאינו מתאים למכונית שלכם ותוכלו למלא בנזין ולשכוח מהתקלה…

אך ברור כי אם לא תתייחסו לכל השלבים אותם מנינו, לא ממש בטוח כי תצליחו לפתור את הבעיה במהירות.

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט