עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים מתרחשות בארץ ובעולם בקצב מסחרר ועל בסיס יום יומי. לצערנו אנחנו חיים היום בעולם שבו כמות המכוניות רק הולכת וגדלה, יותר ויותר אנשים עולים על הכביש עם הרכב הפרטי שלהם ולכן הסיכון לתאונה הולך וגדל. אם בעבר רק אנשים מעטים החזיקו בכלי רכב פרטי, הרי שהיום רוב המשפחות מחזיקות לפחות רכב אחד. כתוצאה מכך, יש צורך לקחת בחשבון את הסיכוי של כולנו להיקלע לתאונת דרכים, ובהתאם לכך, לדעת מראש כיצד לפעול ולמי לפנות. במידה ומדובר רק על נזק לרכב שלכם או לרכב השני, יש צורך להפעיל את חברת הביטוח. בדיוק מהסיבה הזאת כולנו משלמים אלפי שקלים בשנה לחברות הביטוח השונות, כך שאין מה לחשוש ופשוט להרים טלפון לחברה המבטחת אתכם. אך במקרים קשים יותר, מקרים בהם נגרם נזק גופני להולך רגל או לנהג הרכב השני, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין לתביעת תאונות דרכים.

עורך דין תאונות דרכים – למה אסור לוותר עליו?

כאמור, במידה והשתתפתם בתאונת דרכים בה נפגע אדם אחר או לחילופין אתם אלו שנפגעתם כתוצאה מהתאונה, יש צורך לערב עורך דין שמתמחה בתחום. חשוב לזכור כי אומנם כל עורך דין רשאי לפי החוק לייצג אתכם, אך מומלץ לפנות אך ורק לעורך דין שמתמחה בתחום ויש לו שנים של ניסיון במקרים דומים. בסופו של יום, לא ניתן להיות מעודכנים בכל רבדי המשפט השונים, ולכן יש צורך לבחור בעורך דין שמכיר את תחום תאונות הדרכים לעומק ויודע את כל התקנות וכל פסקי הדין הרלוונטיים למקרה שלכם. עורך דין מסוג זה יוכל לסייע לכם להוכיח את רמת הנזק שנגרמה לכם כתוצאה מהתאונה, כולל הירידה ברמת ההכנסה העתידית, הנזק הגופני והנפשי ועוד.

חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונות דרכים כבר בשלבים הראשונים ביותר כפי שנעזרים בעת הצורך בעו"ד רשלנות רפואית, היות ומדובר על תהליך סבוך ולכן הנזק שעלול להיגרם לכם כתוצאה מפעולה לא נכונה מול הגורמים המעורבים, עלול להיות בלתי הפיך. עורך הדין יוכל לייעץ וללוות אתכם לכל אורך התהליך, לנהל עבורכם את כל החלק הבירוקרטי וכמובן לספק תחושה של ביטחון ויציבות.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט