השכרת רכב באיטליה

השכרת רכב באיטליה

איטליה היא ללא ספק אחד מיעדי התיירות המובילים בעולם. גם הישראלים אוהבים מאד את ארץ המגף לאור האוירה הים תיכונית ויופייה היוצא דופן.

בעבר רוב הטיולים התרכזו באזור רומא או באזור מילאנו אך בשנים האחרונות מורגשת נהירה דווקא לדרום איטליה, לאזורים סביב נאפולי ומעבר גם לאי סיציליה, לאחר שחלק מהמטיילים ביקרו כבר במרכז ובצפון המדינה.

תיאום השכרת רכב לקראת טיסה לאיטליה

לאור הכמויות הגדולות של התיירים המגיעים לכל נקודה באיטליה חייבים להזמין מבעוד מועד רכב מתאים שימתין ללקוחות ביום הנחיתה. האתר בוחן כמה אפשרויות של סוכנויות של השכרת רכב באיטליה הן הגדולות הבין לאומיות והן המקומיות וכך הלקוח יכול לבחור מתוך ההיצע באופציה הזולה ביותר. אפשר להזמין רכבים משפחתיים או רכבים גדולים יותר לכמות גדולה יותר של מבקרים וציודם, עד תשעה מקומות ישיבה.

את הרכב אפשר לשכור סמוך לשדה התעופה או באחת הערים האחרות בהתאם למסלול הטיול של כל משפחה. בסוף הטיול מחזירים את הרכב בנקודה אחרת, כל זאת בתיאום מוקדם דרך אתר האינטרנט הישראלי.

טיולים ברחבי איטליה

האפשרויות לטיולים הן עצומות והמגמה היא להתרכז באזור אחד ולטייל בו כמו לדוגמה בטוסקנה או בדרום איטליה. הערים הגדולות מציעות שפע של אטרקציות, מוזיאונים, פסלים, אנדרטאות, בניינים היסטוריים, שווקים צבעוניים וקניונים ענקיים. מי שנוסע עם הרכב מחוץ לעיר ייהנה להיכנס לעיירות קטנות וציוריות אשר לכל אחת יש אופי משלה. כיף גדול להסתובב רגלי בסמטאות הצרות וליהנות מיופיים של הבניינים היפהפיים, המסעדות הקטנות המשפחתיות והאווירה מלאת השמחה בכל פינה.

מי שיבחר לבלות ולטייל בצפון איטליה, ייהנה מאגמים יפהפיים כמו אגם קומו ואגם גרדה המשרים אווירה פסטורלית, רוגע ושלווה. אפשר לדלג מעיר לעיר וליהנות מהגלידה המשובחת ומהמבחר הגדול של סוגי הקפה המוסיפים רבות להצלחת הטיול.

הדרך לדולומיטים היא אחת הדרכים המרהיבות בעולם, וכשמגיעים לנקודות הגבוהות רואים את הגבול עם אוסטריה ועם שוויץ במרחק נגיעה. בחורף אפשר ליהנות מאתרי סקי הממוקמים באזור זה ובקיץ זה אחד המקומות הקסומים ליהנות מיופיו של הטבע והמרבדים הירוקים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט