איך תבחרו מלגזה לסידור סחורה?

איך תבחרו מלגזה לסידור סחורה?

מלגזות הינו כלי משא בו משתמשים לאורך שנים רבות. במדינתנו נעשה בהם שימוש רב במפעלים, מחסנים ובתי אריזה. מאמר זה יגולל בפניכם הכל אודות כלי זה.

מלגזות- כרטיס ביקור

מלגזות מספקות שני פתרונות. הראשון הוא הרמת משקל כבד מאוד והשני הוא הסעת אותו מטען לנקודה הרצויה במחסן או בחלל המפעל. ההיסטוריה של המלגזה ארוכה מאוד ונמדדת בכ- 90 שנים. חשוב לדעת כי קיימים שלושה סוגים של מלגזות, אלו הנעות על בנזין, אחרות הנעות על מנוע דיזל ומלגזות חשמליות, כל אחד מהסוגים שונה ביכולות העמסה שלו.

מלגזה וחלקים שונים בה

  • חלקה הקדמי של המלגזה- כאן קיים תורן אשר מופעל באמצעות מערכת מיוחדת הממוקמת בתא הנהג. מערכת זו היא מערכת הידרואלית ועיקר תפקידה הוא הרמה.
  • התורן וחלקיו- חשוב לדעת כי ישנם חלקים שונים אשר מחוברים אל התורן של המלגזה, כמו למשל מוטות מאסיביות מפלדה. המטרה של מוטות אלו היא יציבות זרועות ההרמה אשר מחוברות אליהם.
  • מניעת החלקה- על מנת למנוע מצבים של החלקה תמיד יהיה מחובר אל המוטות, משטח.
  • שיפוע- המפעיל של המלגזה יהיה אחראי על השיפוע של הזרועות של המלגזה. חשוב לדעת כי השיפוע יכול להיות שונה ממלגזה למלגזה ולכן חשוב מאוד לברר מה הן זוויות השפיע האפשריות במלגזה אותה מעוניין לרכוש. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע הזרועות של המלגזה זקוקות לשיפועים שונים, התשובה היא על מנת שהמלגזה תוכל לבצע את עבודתה בצורה הטובה ביותר גם כאשר היא ממוקמת במישורים אשר אינם מאוזנים.

 

לסיכום, ניתן לומר כי מלגזות משרתות אותנו בצורה הטובה ביותר בכל הקשור אל העמסה של משקלים שונים והובלתם ממקום למקום. מלגזות שימושיות במיוחד, בארגון של סחורה בכמויות גדולה, כמו למשל סחורה אשר מייבאים מסין. בחירת המלגזה צריך להיעשות בהתאם לצרכים שלכם וכמובן בהתאם לתקציב הקיים ברשותכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט