כמה ניתן לקבל על רכב לפירוק?

כמה ניתן לקבל על רכב לפירוק?

כולנו יודעים כי רכישה של חלקי חילוף לרכב זה לא תמיד סיפור פשוט או זול. ישנם מקרים אשר בהם הרכב שלנו דורש אך ורק חלקי חילוף מקוריים שנוצרו אצל החברה היצרנית של הרכב, ישנם מקרים אשר בהם הרכב שלנו כבר לא ממש מהדור החדש ואין כבר את חלקי החילוף כאן בארץ. לא פעם מוצאים את עצמם נהגים ממתינים שבועות וחודשים עד שיקבלו את החלק הדרוש לצורך תיקון הרכב שלהם. כאן נכנסים לתמונה המגרשים לפירוק רכבים בנתניה. אלו מציעים לא פעם חלקי חילוף לכלי רכב נדירים או כאלה שכבר כמעט ואינם נמכרים בשוק. זאת הודות לשירות שלהם שהם מציעים לבעלי הרכבים הישנים או המושבתים. הם רוכשים את כלי הרכב המושבתים ומפרקים אותם לגורמים.

חלקי חילוף לרכב – הרווח של כולנו

ברור אם כן כי ברגע שישנה האפשרות של prk פירוק רכבים הרי שכולנו יכולים להרוויח מהדבר. מלבד הרווח עליו פירטנו לעיל של נהגים שיכולים לרכוש ולהשיג בקלות את חלקי החילוף הדרושים להם לצרוך תיקון הרכב, ישנו גם הרווח של בעלי הרכבים שרוצים להתפטר מכלי הרכב שלהם שכבר אינו שווה הרבה. הם יודעים שהם כבר לא יכולים למכור אותו, הם גם לא רוצים להשקיע בתיקון של הרכב ולמעשה כבר אין להם הרבה מה לעשות אתו. האפשרות של מכירת הרכב למגרש לפירוק רכבים במרכז היא אפשרות מעולה ומסייעת לנהג ברכישת הרכב החדש. כי אחרי הכול הוא יקבל סכום כסף מסוים עבור כלי הרכב אותו הוא מוכר.

בעל המגרש מרוויח

מלבד הרווח של בעל הרכב שמצליח לקבל כמה שקלים על המכונית הישנה שלו והרווח של הלקוחות שיבואו לרכוש את חלקי החילוף מהחנות של בעל המגרש, הרי שגם בעל המגרש מרוויח שהוא רוכש מכוניות במחירים אפסיים ממש והוא יכול למכור את חלקי החילוף במחירים שיכסו את העלויות שיש לו בעסק ולהרוויח יפה.

כמה מקבלים על רכב לפירוק?

אז ברור כי כל רכב נבדק לגופו. בהתאם לחלקים שלו, לאיכות שלהם, לחשיבות שלהם וכן הלאה. ברור כי עבור רבים זה מוצא טוב ונכון ביותר וגם רווחי מבחינת המחיר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט