חשוב להכיר: פמה מימון לרכב

חשוב להכיר: פמה מימון לרכב

קניית רכב חדש היא החלום של כולם, אך הבעיה שלרובנו אין את סכום הכסף המאפשר לנו לגשת לסוכנות הרכב לשלם ולצאת משם עם רכב חדש. מחירו של רכב חדש הוא עשרות אלפי שקלים ולפעמים הרבה יותר. לכן כאשר אנו רוצים לקנות רכב חדש אנחנו מחפשים לקחת הלוואה על מנת לשלם על הרכב ולהחזיר את ההלוואה בתשלומים הפרושים על פני מספר שנים. אבל רגע לפני שאתם הולכים לקחת הלוואה בבנק חשוב שתדעו שישנן עוד אפשרויות לקבל מימון לרכב, כמו למשל פמה מימון לרכב.

פמה היא חברה המתמחה במימון רכב והיא מציעה ללקוחותיה מסלולים שונים על מנת להגשים את החלום ולרכוש רכב משלהם. פמה היא חברה גדולה ומוכרת וניתן למצוא את נציגיה בכל הארץ. פמה עובדת בשיתוף פעולה עם כל סוכנויות הרכב הארץ ורבים מסתייעים בשירותי המימון של פמה כאשר הם מחפשים לקנות רכב חדש. למעשה כבר בנקודות המכירה ימליצו לכם על המימון של פמה.

מימון רכב חדש בפמה הוא שונה מלקיחת הלוואה בבנק ועל פי רוב הדעות מדובר בהלוואה בתנאים משתלמים יותר. ראשית כל, כאשר לקוחים הלוואה בפמה מדובר בגורם חיצוני לבנק ולכן ההתחייבות שלכם לפמה אינה משפיעה על התחייבות שלכם לבנק. במידה ויש ביכולתם לשלם את ההלוואה בטרם המועד בפמה ישמחו לקבל את הכסף בחזרה ולא יטילו עליכם כפי שעושים הבנקים. במידה ותתקשו לעמוד בהחזרי ההלוואה בפמה ילכו לקראתכם על מנת להתאים לכם ההסדר חדש להחזר ההלוואה. כמו כן מלכתחילה הסדר ההלוואה של פמה הוא נוח יותר מאשר זה של הבנק מכיוון שהם מאפשרים לכם מסלולים של עד 60 תשלומים, לעומת הבנקים אשר אינם מעניקים יותר מ 48 תשלומים. ההלוואות של מה מתאימות גם לרכישת רכבים יד שנייה, דבר שהוא קצת בעייתי ומוגבל בבנקים.

כאשר מחפשים הלוואה לרכב, אמנם תנאי המימון ואחוזי הריבית הם גורם חשוב מאוד אך זהו לא הגורם היחידי. כאשר לוקחים הלוואה בפמה נהנים גם משירות אישי ברמה הגבוהה ביותר ויעידו על כך הרבה לקוחות מרוצים.

בעזרת המימון של פמה תוכלו להגשים את החלום שלכם ולקנות רכב חדש או רכב מיד שנייה אם תרצו. בפמה תוכלו לקבל תנאים נוחים להחזר ההלוואה שלכם וזוהי האופציה המועדפת על ידי הרבה מאוד אנשים. עד היום ישנם למעלה מ 100,000 כלי רכב בישראל אשר נרכשו בזכות ההלוואות של חברת פמה. החברה מיישמת בישראל את קונספט הליסינג המימוני הנפוץ מאוד בעולם המערבי.

 

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט