מצברים בבת ים – כיצד מוצאים?

מצברים בבת ים – כיצד מוצאים?

אם אתם זקוקים למצבר – החל מכזה שמתאים למשאית עד לאוטובוס או רכב פרטי – כדאי שתדעו איפה אפשר לקנות מצברים בבת ים, כמו גם מהן העלויות של הפריט, וכיצד בוחרים את המוצר הטוב ביותר. להיתקע בלי מצבר זה דבר מבאס, אבל עם מעט תושייה אפשר לצאת מהמצב בקלות ואף להתקין בטרייה איכותית לרכב. 

אבל מה עושים כשנתקעים?

תאונות דרכים - למה הן רק עולות

במידה וגילתם כי הסלולה של הרכב או של המשאית נגמרה, תמיד ניתן לפנות אל חברות המספקות מצבר עד הבית. חברות כאלה יגיעו לכל מקום שבו אתם נמצאים, יאבחנו את התקלה או את מצב הסוללה, ולאחר מכן יחליפו עבורכם את המצבר במהירות וביעילות.

כמה זה עולה לנו? ואיזה מצברים אפשר למצוא?

כיום אפשר להתאים כל בטרייה לכול סוג מכונית, בזמן שמומחים בהתאמת סוללות לרכב יספקו לכם ייעוץ והתאמה נכונה. בין המצברים השונים תמצאו את אלה של חברת שנפ שמיוצרים בישראל. עוד תוכלו לבחור מצבר של ורטה, מצברי sun power verta וכדומה. 

ההתאמה של הסוללה נעשית כמובן לפי הצורך ולפי סוג הרכב. אם אתם בוחרים מצבר בחנות מוצרי חשמל – נסו לבדוק איזו בטרייה מומלצת, באמצעות ייעוץ של מומחים. בצעו השוואת מחירים בין מצברים ובחרו את המוצר האיכותי ביותר אך גם כזה שנחשב במחיר נוח. 

ומה לגבי עלויות?

עלויות ההתקנה והסיוע משתנות מחברה לחברה. על פי הכלל, עלות מצבר חדש תהיה בממוצע של 350 שקלים עבור מצבר למכונית פרטית עד 699 שקלים למצבר שנועד עבור משאיות. כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע שיחלצו אתכם מהבעיה, בחרו חברה שמציעה שירות SOS ומגיעה למקום שבו אתם תקועים תוך עשרים דקות בלבד. בכך תוכלו להיחלץ מהר יותר מהצרה. חברות מעולות לחילוץ רכבים יגיעו עם כל האמצעים הדרושים עבור חילוץ הרכב ובכך יספקו לכם מצבר בבת ים, או בכול מקום אחר שבו אתם תקועים עם המכונית שלכם.
מוזמנים לפנות אל SOS מצברים וליהנות משירות מקצועי:
https://www.sosmatzberim.co.il/

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט